Česká republika směřuje do války

Česká republika směřuje do války. Žene jí tam svými projevy a svými činy prezident Petr Pavel, premiér Fiala s celou »pětidemoliční vládou« a hlavně ministr zahraničních věcí Jan Lipavský. To vše za masivní podpory českých veřejnoprávních, ale i soukromých medií ovládaných pravicí a liberály.

Válka je blíže, než se běžnému českému občanu zdá, protože vrcholní politici a jimi spřízněná media překrucují fakta! Vybírají si jen taková, která se jim hodí pro jejich válečnou a nenávistnou politiku vůči Ruské federaci. Realita a pravda o situaci ve válečném konfliktu na Ukrajině jsou jiné!

Český ministr zahraničních věcí Lipavský by měl být nazýván spíše lobbistou a tlampačem NATO. Je to nejhorší a nejzaprodanější český ministr zahraničí za dlouhá desetiletí našeho státu, který nese spolu se svojí stranou PIRÁTI osobní zodpovědnost za tuto válečnickou a nenávistnou zahraniční politiku.

Lipavského česká zahraniční politika utrpěla nedávno zásadní úder, když Mezinárodní soudní dvůr OSN v Haagu odmítl v lednu 2024 na návrh Ukrajiny uznat Ruskou federaci po dvou letech válečného konfliktu jako agresora vůči Ukrajině! Uvedený rozsudek Mezinárodního soudu OSN zcela zboural konstrukci české válečné zahraniční politiky a štvavé propagandy vůči Ruské federaci! O této skutečnosti, žel, česká media neinformují!

Je třeba zastavit válečné štváče! Jediní, kdo může zastavit tyto české válečné štváče a blížící se válku, jsou občané České republiky, které se zatím přes veškerou snahu a mediální masáže nepodařilo válečným štváčům získat ve velkém měřítku na svojí stranu. Přesto jich je dost! Nejbližším místem, kdy dostanou občané osobní možnost se vyjádřit k válečnické politice české vlády, jsou volby do Evropského parlamentu.

Občané, v zájmu České republiky, nevolte tyto válečné štváče a jejich strany, které je podporují. V zájmu svém, vašich mužů a žen, kteří budou mobilizováni do války, v zájmu vašich dětí!

My účastníci jednání upřednostňujeme diplomatická jednání směřující k ukončení konfliktu! Jme proti dalším dodávkám zbraní na Ukrajinu!

Dejme společně šanci míru!

Zástupci vlasteneckých stran a organizací Plzeňského kraje účastnící se 4. společného zasedání v Plzni dne 23. 4. 2024 (Komunistická strana Čech a Moravy, Český svaz bojovníků za svobodu, Svaz protifašistických bojovníků)

Redakci iportaL24.cz poskytl

Miroslav Kavij, předseda KV KSČM Plzeňského kraje

Související články

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Kapitalismus v Německu zplodil Hitlera a jeho zločinné spolčení s dalšími gaunery a výsledkem jejich činnosti byla válka.
    Kapitalismus v rozbitém Československu zplodil Fialu a Rychetského Pětikoalici a Pavla a výsledkem jejich činnosti jsou přípravy války. Toto zločinné spolčení hrne peníze a zbraně do rukou ukrajinských nacistů a vše směřuje k válečné eskalaci v Evropě. Tuto válečnou mašinerii v agresivní ČR je třeba zastavit a zničit.
    LIDÉ BDĚTE !!!

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy