Home Názory Když další slova jsou zbytečná…

Když další slova jsou zbytečná…

Připomeňme si, co napsali na idnes.cz 4. května 2020 pod titulkem»Sprostý lhář a svině. Šéfa KSČM Filipa kritizují za výrok o oslavě fašismu«.

Rozpory kolem sochy maršála Koněva a památníku vlasovcům dál budí vášně. V neděli předseda KSČM Vojtěch Filip výstavbu pomníku v pražských Řeporyjích označil za oslavu fašismu. Pobouřil tím místopředsedu Senátu Jiřího Růžičku, který Filipa označil za »sprostého lháře«, i další politiky. Řeporyjský starosta Pavel Novotný byl ve svém výrazivu mnohem tvrdší. 

S Růžičkou na sociálních sítích souzněl stranický kolega a předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek. Jeho výrok označil za »smutnou pravdu«. »Ještě smutnější je fakt, že pro setrvání ve své funkci má ‚sprostý lhář‘ plnou podporu výrazné většiny Sněmovny,« dodal.

Na Filipovu adresu si přisadil také starosta Pavel Novotný či senátor za Prahu 5 Václav Láska, podle nějž je »vybraného slovníku kolegy Růžičky na komunistu Filipa škoda«. »Tady už je prostě na místě slovník starosty Pavla Novotného,« uvedl s odkazem na politika z ODS, který si často nebere servítky.

Novotný na Twitteru Filipa označil za »svini« a později napsal, že »ještě jednou řekne, že jsem si ‚požádal o ochranu‘ a normálně pojedu na ty Kafky a rozbiju tomu zm*dovi hubu«.

aeronet.news, 24. srpna 2023

Ekonomická a sociální genocida ruského etnika v EU je okopírována z příruček německých nacistů, když konfiskovali majetky Židů na základě etnického klíče.

Světová zpěvačka ruského původu s rakouským občanstvím Anna Netrebko může zpívat v Rakousku, v Itálii, v Maďarsku, v Paříži, v září bude zpívat v Berlíně ve Státní opeře, ale nemůže kvůli své národnosti zpívat v Praze, protože tam mohou zpívat jen Ukrajinci a podporovatelé nacistů na Ukrajině! Praha je hlavní město ukronacistů v Evropě. Ani v Kyjevě není takový nacismus, jaký je v Praze. Protože v Kyjevě můžete ještě mluvit rusky, v Praze ale ne! Prostě ten proces sociální a ekonomické genocidy ruského etnika si v ničem nezadá s ekonomickou a sociální genocidou, která v Evropě běžela za nacistické okupace Evropy za II. sv. války proti Židům.

Jan Čech

1 KOMENTÁŘ

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here