Návštěva Zelenského v Praze ve znamení dalšího vydírání ČR

České vládě se v součinnosti s Pražským hradem podařil další husarský kousek. Předvést ukrajinskému prezidentu Zelenskému během právě skončené návštěvy v Praze v reálu, naživo, proslulou Potěmkinovu vesnici. Návštěvy, která ve skutečnosti byla pouze dalším kolem vydírání a škemrání přílivu pokračujících »dotací« pro zkorumpovanou, rozkradenou a dnes již státy EU dotovanou Ukrajinu.

Zatímco na předcházející návštěvě Bulharské republiky si ukrajinský »velitel« doslova vylámal zuby, česká strana známa svojí servilností a bezmeznou oddaností »vrchnosti« nenechala nic náhodě. Utajením návštěvy do poslední chvíle se jí podařilo zcela eliminovat možnost jakékoliv projevu nesouhlasu nejen z řad vlastenecké scény, ale i narůstajícího počtu obyčejných řadových občanů. Jediným mediálním škraloupem tak byl pouze nemístný dotaz redaktora ČT Andrease Papadopulose, na který raději z důvodu »záchrany« komika Zelenského šalamounky odpověděl náměstek ukrajinského ministra zahraničí Jevhen Perebyjnis.

Fialova vláda po celou dobu svého relativně krátkého vládnutí, podřízena a řízena americkou stranou, vsadila na špatnou kartu ještě před zahájením ruskou stranou nazývanou speciální vojenskou operací na Ukrajině. A vše nasvědčuje tomu, že americký scénář boje do posledního Ukrajince, předepsaný především ČR, Polsku, Slovensku a Pobaltským státům, bude naše trio Fiala, Černochová a Lipavský aktivně podporovat až do poslední chvíle, bez ohledu na konečný účet naší země. Mnohé nakonec napoví nadcházející summit NATO pořádaný ve Vilniusu ve dnech 11. – 12. 7., na kterém nejskloňovanějším slovem bude Ukrajina v souvislosti s jejím požadavkem přijetí do této zločinecké organizace řízené USA. A tak zatímco si »náš« Havlem získaný americký spojenec den ode dne mne stále více ruce nad ekonomickým posilováním na úkor svých spojenců a EU, naše republika se dnem za dnem přibližuje k finančnímu bankrotu.

Koneckonců, měnovou reformu si Fialova vláda úspěšně vyzkoušela nedávno na seniorech, nyní ji jednotlivými kroky realizuje na dalších skupinách občanů. Můžeme tak zatím jen tiše závidět sousednímu Slovensku, kde míra trpělivosti a korektnosti občanů k vládě a prezidentce již přetekla. Podzimní výsledek voleb, pokud volební klání neovlivní různí Sorosové a Rychetští, bude, jak se zatím zdá, tristní nejen pro předcházející vládu, ale i tolik opěvovanou západní civilizaci. Zároveň i povzbuzením pro stále nejednotné vlastenecké hnutí nejen v České republice.

Miroslav Kavij

Související články

4 KOMENTÁŘŮ

  1. Je to složitá vývojová etapa,která volebním vitězstvím Pětikoalice nastartovala dlouhodobé utahování opasku občanům této země.Ve vládním programu Pětikoalice nebyla o těchto procesech ani tečka. Je to zneužití volebního výsledku a není odvaha premiéra předstoupit před PS a požádat o vyslovení důvěry s novým vládním programem.Také opozice nemá sílu Pětikoalici k tomuto legálnímu kroku přinutit a tak se plácáme s planými slovy o ” ekonomickém balíčku”,který není východiskem k řešení naší stávající situace. Je to takový “bianko šek”,který budeme platit všichni dlouho a draze.

  2. Ti, kdo volili Slepenec, by měli financovat banderovskou diktaturu ze svého. A měli by osobně odtáhnout do války, když ji tak moc chtějí.

  3. ⚡️Ruské ministerstvo obrany informovalo o zničení dalšího českého salvového raketometu RM-70 Vampire na území Doněcké lidové republiky.

    Sledujte @neCT24 | 42TCen

  4. Mám obavu ,že i když Fialová partička padne ,tak následující vláda nebude o mnoho lepší ,díky americkému vlivu v ČR.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy