Home Názory Nemusí být pilot jako pilot

Nemusí být pilot jako pilot

Příčinou nehody, při níž zahynul Kellner, byla zřejmě chyba pilota – podrobněji referujeme zde. Mě v této souvislosti zajímá jedna jediná věc: zda ten »chybující« pilot opravdu seděl v tom havarovaném letadle? Jestli náhodou to letadlo »nepilotoval« odněkud odjinud. Přesněji řečeno – zda to letadlo s Petrem Kellnerem na palubě nebylo »napilotováno« ještě dřív než vzlétlo vstříc tragédii. Nebo jak moc onen pilot chyboval, jakože chyboval ve smyslu »mýliti se je lidské, nejsme roboti«, či zda nechyboval jen jako…  Ovšem nabízí se také otázka, zda ta helikoptéra vůbec vzlétla, resp. zda k oné havárii opravdu došlo.

Ekonomicky sice svéprávný nejsem – finanční sabotáže vládnoucího establishmentu zastavit ani po bezmála 34 letech neumím, natož je trestat – ale duševně svéprávným určitě jsem. A sakra fest se mi příčí, když ze mě kdokoli dělá duševní trosku, neschopnou logických úvah a odkázanou na oficiální dezinformace. Notabene, na jejich povinnou konzumaci bez možnosti poobědvat i něco jiného.

Důvodů, zbavit se Kellnera, měli globální byznysmeni vícero. Bezprostředně po havárii (»havárii«?) je rozplétal i můj oblíbený aeronet.news (zde).

Vyřčené indicie jsou natolik závažné, že náhodné smrti (já jsem v kategorickém výrazivu opatrnější – pro mě Kellner prostě »jen zmizel«), byť stoprocentně ji vyloučit samozřejmě nelze, může věřit jen hodně nadšený atlantický demokrat. A tím já, sorry jako, nejsem.

Žije?

Jan Čech

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here