Home Názory OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: EU se hroutí? Doufejme!

OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: EU se hroutí? Doufejme!

FOTO - archiv Davida Tygra Ploce

Co chtějí eurohujeři ještě více, aby pochopili, že unie zla není a nebude nikdy bezpečným a prosperujícím společenstvím? Evropa začíná doutnat a obávám se, že brzy bude hořet. Dění na Blízkém východě je možná začátkem konce civilizovaných národů. Těch, které prodali svoji suverenitu za evropská korýtka několika jedinců. Národů, které budou brzy nahrazeny obyvateli jiných kultur. Najdeme v sobě sílu na záchranu?

Konflikt mezi Izraelem a Palestinou nezačal včera, ani před týdnem, a já nechci a nebudu určovat, kdo je za něj zodpovědný. Jen se zeptám, nemá náhodou Izrael jednu z nejlepších tajných služeb na světě? Jak je možné, že o přípravě útoku nic nevěděl? A proč financuje EU Palestinu? Nepodílí se tím tak náhodou na aktuálním stavu? A k čemu eskalace konfliktu na Blízkém východě povede? Nepůjde náhodou o další vlnu migrace a také o radikalizaci muslimských komunit, které jsou již v některých evropských státech velmi početné?

Člověk, kterýmá alespoň všechny čtyři pohromadě, by měl pochopit, že nic se neděje náhodou, a že unie, která jen omezuje původní obyvatele Evropy, jim nikdy nebude schopna zajistit bezpečný život. A jak náhle se připomínají spasitelé, kteří i v této jasné zkáze nabízejí své služby pro vás, což v překladu znamená pro sebe. Léta se měli dobře u evropských korýtek a nezajímala je bezpečnost. Teď se budou hlasitě předhánět a sdělovat nám, jak moc jsou pro ně naše životy důležité. Kdo z nich nám ale během posledních let hlasitě říkal, že je potřeba co nejdříve obnovit stálé hraniční kontroly?

Jen ti dezoláti a lháři, jak je tehdy nazývali ti, co se dnes probudili. Nikdo z našich současných eurohujerů, pardon europoslanců, totiž neví, co je to prevence! A co si budeme říkat, vy je nezajímáte. Zajímá je jejich vysoký příjem, který jim zajistí komfort a naopak je ochrání před diskomfortem, který představuje snaha najít si dobrou práci. Současný stav je odrazem jejich práce, a tedy by je měli nahradit jiní. Jiní, kteří se alespoň pokusí něco pro naši bezpečnost udělat. A pokud potřebujete další příklad, tak se ptám, kdo z nich vám vysvětlil, co se děje v EU při jednáních s WHO? Vysvětlil vám někdo z nich, že snaha WHO řídit další připravené pandemie je jen konspirací?

Určitě dnes nebudete překvapeni z mého závěru, který je stále stejný. Je třeba co nejdříve urychlit osvětu o odchodu z EU, nebo alespoň pomoci jejímu rozpadu. Ten je nevyhnutelný! EU je nereformovatelná a její západní část již přestává býti Evropou. Je třeba, abychom přestali říkat, že něco nejde, a naopak hledali způsob, jak to udělat. Svoboda, bezpečí a prosperita není slučitelná s totalitou a s neschopností EU zajistit lidem klidný život. Z našeho českého pohledu říkám, že čím dříve zavedeme stálé hraniční kontroly, tím méně bude škod.

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here