Premiér Fiala: »Potřebujeme kontrarevoluci normálních lidí«

»Máme akceptovat každý nesmysl vymyšlený v Bruselu jenom proto, že to je z Evropy? Máme se zase tvářit jako pokrytci, navenek se přizpůsobovat tlaku a doma si myslet něco jiného a dívat se na to, jak se nám naše hodnoty rozpadají pod rukama? Braňme se, braňme se, nenechávejme si otrávit život zakomplexovanými hlupáky, nenechávejme vyžírky, pomatené levičáky a mainstreamové extremisty, aby svoji nespokojenost a komplexy proměnili v to, že otravují vzduch, který dýchají dobří lidé. Já jsem šel do politiky proto, abychom se začali bránit, aby mlčící většina slušných normálních lidí mohla v klidu žít. Potřebujeme kontrarevoluci normálních lidí, aby nám nebyla zase ukradena naše svoboda, náš každodenní život, náš domov.«

(Viz stopáž 37:51)

Podobných perel z pohledu dneška v uvedeném projevu na 25. kongresu ODS »Svoboda a naděje« dne 5. 9. 2014 v Praze uslyšíme ale nespočet. Spousty slibů, vizí, představ a ujištění jsme v minulosti od současného premiéra Fialy, ale i jeho předchůdců – viz Václav Havel – slyšeli (a viděli) vícero.

Zbývá si v této souvislosti odpovědět na několik otázek. Co bylo skutečným důvodem vstupu Petra Fialy do politiky? Je současný proukrajinský premiér Fiala schizofrenik, prodejná děvka, nebo…? Není nejvyšší čas na kontrarevoluci normálních lidí?

Odpovědi nechám laskavě na každém čtenáři.

Miroslav Kavij

Související články

1 KOMENTÁŘ

  1. Babiš s ANO chtěl po volbách jít do koalice s ODS. Jsem přesvědčen, že Babiš s ANO by šel do koalice s ODS i teď kdykoliv.
    Fiala a vláda Petra Fialy a celá Rychetského Pětikoalice a ANO společně s Pavlem má na rukou krev Ukrajinců svojí podporou zbraněmi a penězi války na Ukrajině.
    Černochová z ČR byla první, kdo začal posílat zbraně na Ukrajinu, aniž by se zeptala občanů ČR.
    Ze zločinu podpory války se tito lidé budou jednou zodpovídat.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy