Home Názory Trest? Doživotí!

Trest? Doživotí!

Je to přesně tak, jak referuje šéfredaktor aeronet.news, pan VK… česká mainstreamová média nemají k aktuálnímu izraelsko-palestinskému konfliktu žádné noty a patlají se v tom ode zdi ke zdi. Já dodám, že je zjevně nemají ani ústavní činitelé (chápu – »ústavní« je příliš silné adjektivum, nicméně pro jednou a s užitím takříkajíc »pro formu« se snad tolik nestane…), neboť si jedna (ta média) ani druzí (ti ústavní činitelé) nevidí do úst. Protiřečí si o 180 stupňů.

Např. Petr Pavel, toho času přechodný obyvatel Hradu pražského, na sociální síti X sděluje 7. října t. r. následující:

1/ Útok vedený z pásma Gazy je odsouzeníhodný teroristický čin vůči státu Izrael a civilnímu obyvatelstvu. Raketové útoky a pronikání komand Hamasu do Izraele zablokují jakékoliv snahy o mírové řešení palestinsko-izraelského konfliktu na dlouhou dobu.

2/ Tato agresivní akce nutně vyvolá tvrdou a oprávněnou reakci Izraele, která přinese mnoho obětí. Cesta k urovnání jakéhokoliv problému nevede přes agresivní ozbrojené akce, ale je třeba ji hledat u jednacího stolu a s velkou dávkou dobré vůle.

Docela legrace, jak PePa se najednou dovolává mírového řešení, jednacího stolu a velké dávky dobré vůle. Že se nejen on takto nevyjadřuje i k urovnání rusko-ukrajinského konfliktu? Musejí z toho mít v hlavách namíchanou takovou šlichtu, že ani prase by ji nežralo.

»Po vypuknutí války v Izraeli se v zemích kolektivního západu rozpoutalo doslova hotové peklo a spustil se konceptuální kolotoč, ze kterého jde doslova hlava kolem. Česká mainstreamová média začala zuřivě banovat a rušit účty všem lidem v diskusích, kteří se jenom slovem otřou o Ukrajinu a sdělí, že americké zbraně, se kterými nyní Hamás bojuje a zabíjí izraelské vojáky, pochází ve skutečnosti z Ukrajiny a rovněž ze skladových zásob, které Američané zanechali v Afghánistánu při svém stahování ze země v roce 2021. Západní média jsou v neuvěřitelném šoku, protože Ukrajina skončila a nyní se má referovat o Izraeli, ale šéfredaktoři českých mainstreamových serverů nemají noty a nevědí, jak o Izraeli informovat. Jestli tak, nebo jinak.

Bojovníci Hamásu na svém oficiálním kanálu na Darknetu přiznali, že nakupují zbraně od ukrajinské vlády! Kevin McCarthy požaduje po Kataru vydání šéfa Hamásu a okamžité osvobození amerických rukojmí! Z českého prezidenta Petra Pavla se najednou stal ‚Chcimír‘ a na Twitteru požaduje mírové urovnání válečného konfliktu v Izraeli! A co na Ukrajině?« – komentuje aeronet.news.

VIDEO – HAMÁS – ZRANĚ OD UKRAJINY:

Co na to ministryně obrany? Žádné oficiální vyjádření nebude, paní Černochová? Jak se zachováte v případě, který reálně hrozí – totiž až se prokáže, že Hamás zabíjí Izraelce zbraněmi z České republiky, vámi dodané kyjevské pronacistické juntě na úkor bezpečnosti České republiky, na úkor sociálních jistot českých občanů, na úkor budoucnosti?

Coby jeden z těchto občanů žaluji tuhle odpornou sebranku a žádám pro ni nejvyšší možný trest, který zákony ČR připouští – doživotí. Tuto zemi jste vyrabovali do poslední koruny a ani navzdory potlesku značné části obyvatelstva si jiný než zmíněný trest nezasloužíte.

Jan Čech

4 KOMENTÁŘE

 1. Po více než 100 letech řeší svět stále ještě důsledky kolonialismu a neokolonialismu Západu.

  V každém případě by měl Izrael vyklidit okupovaná území.
  Turecký režim by měl jít příkladem a vyklidit okupovanou část Sýrie.
  Americký režim by měl jít příkladem a vyklidit okupovanou část Srbska.

 2. V Severní Americe prý BĚLOŠI vyháněli domorodce z jejich půdy, mrzačili je a vraždili, ničili jejich tábory a potraviny a tím je vraždili.
  V Paleltině to vypadá, podle mne, podobně
  –NA Havajských ostrovech obsadili VELKOSTATKÁŘI z USA půdu domorodců , mrzačili prý je – muže, ženy, děti, staré, mladé a vyvraždili jich tolik, že si přivezli dělníky ? na plantáže z Japonska
  –NA Filipínách Usáci obsadili půdu a přírodní zdroje Ty Filipínce, kteří nemohli ze své půdy a domů odejít – neměl kam- Usáci oběsili. Obrázky věšení byly , za 1.republiky, v časopise SVĚTOZOR.

 3. Nevěřím tomu, že izraelská tajná služba MOSAD selhala a nevěděla o chystaném palestinském útoku na Izrael.
  Izraelci o útoku předem věděli a nechali Palestince zaútočit, aby měli záminku k masivnímu útoku na Pásmo Gazy a konečnému řešení s Palestinci.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here