Kapitán Liberce Gebre Selassie má zlomenou nohu

Kapitán fotbalistů Liberce Theodor Gebre Selassie utrpěl v dnešním čtvrtfinále domácího poháru po souboji se sparťanem Lukášem Haraslínem zlomeninu nohy. Na tiskové konferenci to prohlásil trenér Slovanu Luboš Kozel.

Situace se odehrála v 31. minutě, kdy Slovák Haraslín při snaze o kličku narazil v pádu do šestatřicetiletého Gebre Selassieho. Rozhodčí Ladislav Szikszay vyhodnotil souboj jako faul libereckého hráče. Bývalý český reprezentant pokračoval ve hře, ale po krátké chvíli si lehl na trávník a Kozel místo něj poslal na hřišti Matěje Valentu.

»Už byl na rentgenu, je zpátky. Bohužel má zlomenou nohu. Mrzí mě, že jsme přišli o dalšího hráče. Bohužel další obránce je mimo. Ještě to navíc bylo odpískané jako jeho faul, což mi hlava nebere,« prohlásil Kozel.

Zápas po normální hrací době i prodloužení skončil 2:2, v penaltovém rozstřelu uspěli Pražané 5:3.