Home Názory Bych taky blil, (H)hrdino…

Bych taky blil, (H)hrdino…

Pavel Votruba

Tak jsme se po roce konečně zase dočkali. Vítejte, cukroušci, v Praze. »V prostorách Pride Village na pražském Střeleckém ostrově odstartoval 13. ročník Prague Pride, festival hrdosti leseb, gayů, bisexuálů, trans a queer lidí (LGBT+). Festival nabídne zhruba dvě stovky akcí,« referuje Seznam Zprávy. Tuto ojedinělou příležitost si nenechal ujít ani ministr zahraničí Jan Lipavský, jenž osobní přítomností na slavnostním zahájení podpořil manželství pro všechny.

Obsáhle o tomto čuňáckém svátku pochopitelně informuje i Česká televize. Na webu ČT 24 čteme: »Na zahájení festivalu promluvil ministr zahraničních věcí Jan Lipavský (Piráti). Ve svém projevu podpořil manželství pro všechny. ‚Naše společnost zatím nepřijala manželství pro všechny, přijaly ho západní země, ke kterým se chceme kulturně hlásit,‘ uvedl Lipavský, který na akci dorazil v botách ozdobených duhovým symbolem.«

Co tím chci české společnosti sdělit především? Toto: Zatímco Hrdina spílá Šulákovi do jelit a bezmozků a je mu z něho na blití a Hašek vzkazuje Šulákovi, že kvůli… »vaší práci v Ruku je život mé rodiny ve větším nebezpečí« a Magistrát hl. m. Prahy, jenž se na počest této zvrácenosti ozdobil duhovou vlajkou, hledá způsob, jak zrušit říjnový koncert ruské operní divy Anny Netrebko v Obecním domě – po pražských ulicích se nám beztrestně producírují úchylové, byvše patronováni ministrem zahraničí, kteří s homosexualitou jako takovou nemají absolutně nic společného – ba naopak, normálním homosexuálům dělají jen ostudu. Právě proto, že jsou to úchyláci.

Táži se prostě a jednoduše: Co je pro zdravý vývoj společnosti a dětí zejména nebezpečnější – a taky potažmo pro rodinu pana Haška? Šulák v KHL a Netrebko v Obecním domě nebo tlupa psychicky vyšinutých jedinců v ulicích Prahy?

A to se to ještě nazve festivalem HRDOSTI. Bych taky blil, pane Hrdino…

Pavel Votruba

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here