Home Názory Několikanásobné mrtvoly jednaly v Soči

Několikanásobné mrtvoly jednaly v Soči

Zdá se vám titulek poněkud morbidní? Vězte, že je to opravdu jen zdání, které klame… Proč klame? Protože v Soči se sešli ruský a běloruský prezident Vladimir Putin a Alexandr Lukašenko. Podle českých médií dva státníci, kteří jsou týden co týden prohlašováni za mrtvé. Zřejmě z těch mrtvých vstali, poněvadž jinak si to neumím vysvětlit.

Je sice pravdu, že Lukašenko nezemřel tolikrát, jako jeho kolega z Kremlu, ale na druhou stranu – v posledních dnech zase umíral častěji. Nejdříve po květnové vojenské přehlídce na Rudém náměstí a vzápětí po oslavách vítězství nad nacistickým Německem doma v Minsku. Že prý… »Lukašenko je velmi vážně nemocný. Nedokáže ujít pár set metrů, nemůže ani stát rovně na tribuně, kymácí se slabostí,« vypustil do veřejného prostoru bývalý běloruský ministr kultury a dnes těžký opozičník Pavel Latuška. Obdobnými zaručenými výroky se to na internetu doslova hemžilo.

Když jsem si pustil video z jejich setkání v Soči, viděl jsem dva statné junáky, kypící zdravím a dobrou náladou. Asi dvojníci…

Synci rokovali o rozmisťování ruských jaderných zbraní v Bělorusku, které začne 7. nebo 8. července. »Pokud jde o nejcitlivější otázky, na kterých jsme se s vámi domlouvali, jde vše podle plánu. Jak víte, 7. nebo 8. července skončí příprava příslušných objektů. Ihned poté zahájíme kroky související s rozmístěním příslušných typů zbraní na vašem území,« řekl podle agentury TASS Putin Lukašenkovi. »Takže vše postupuje podle plánu, vše je stabilní,« dodal ještě Vladimir Vladimirovič. (Zdroj: novinky.cz.)

Co myslíte… do toho 7. nebo 8. července… kolikrát ještě Putin a Lukašenko zemřou? Je zajímavé, že nejen novinky.cz, které o sočské »vstrječe« referovaly, se ani slůvkem, ani náznakem nezmínily o tom, že oba prezidenti jsou již dávno mrtví. Navzdory tomu, kolikrát jim v posledním bezmála roce a půl už vystrojily funus…

Jan Čech

3 KOMENTÁŘE

  1. Chápete toho kašpara, jak s netušenou radostí vítá rozmísťování jaderných zbraní v Bělorusku, které mu budou mířit na hlavu? Na druhou stranu aspoň víme jaká je představa redaktorů iportal24 o míru a za čí mrzký peníz tu kopou. Pevně věřím, že jejich oblíbenec generál Koudelka jejich podvratnou zrádcovskou činnost pečlivě sleduje.

    • Brázda, že na nás míří ruské jaderné zbraně je vcelku logické. Patříme přece do NATO a na Západ, nebo ti to Brázda uniklo? Nebo jsi tak tupý?
      A pro to aby na nás ruské jaderné zbraně mířily dělá Pavel a celá Rychetského Pětikoalice v čele s Fialou první poslední. I ten tvůj Koudelka, Brázda.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here