FOTO - archiv Davida Tygra Ploce

Úvodem dnešní tygří středy si položme otázku, kdo je na tom hůře? Zrádnou vládou trápení občané České republiky nebo ti šašci z nechvalně proslulého Comedy bandu SPOLU? Určitě my, svobodně smýšlející lidé, protože v tomto utlačovacím a zotročovacím procesu jsme obětmi. Nicméně se domnívám, že těm šaškům také není do smíchu…

Jejich vize zničení naší krásné země se začíná otřásat v základech. Ti hodní západní stvořitelé Nového světového řádu se tak trochu přepočítali, či spíše zapomněli na to, že jsou menšinou ve světě, který je o lidech, který je o svobodě, který je o životě. Vychovali si své poskoky a pomohli jim do politických funkcí včetně prezidentských úřadů. Co se jim naštěstí nedaří, je dostat nás úplně na kolena. Proč to nejde? Je nás hodně a svoboda je stále pro mnoho lidí jednou ze základních a nejdůležitějších hodnot.

Ti naši šašci, jsou jen hloupými vykonavateli, kteří se snažípro občany vytvářet peklo na zemi. Peklo, do kterého se ale nechce většině světa. Většině, která již nechce být v područí Západu. Válka proti Rusku měla pomoci k jejich pekelnému scénáři, ale sankce se minuly účinkem a budoucnost světa je jiná, než plánovali, a jmenuje se BRICS. Jsem zvědav, jakým směrem se bude vyvíjet další konflikt na Blízkém východě, a hlavně, zda se potvrdí, že tak jako v případě Ukrajiny je vše řízeno jinými hráči, samozřejmě myslím těmi západními.

Comedy band SPOLU se začíná potit, protože si uvědomuje, že s dvouprocentní důvěrou lidí nemá příliš velké šance na znovuzvolení. Jeho členové jsou nenáviděni a bojí se východního větru svobody, který již dorazil na Slovensko. Od našich bratrů tedy konečně vnímáme zcela jiný druh signálu, a to velmi příjemný. A tak si vymyslí kampaň hrazenou z našich financí, aby nás přesvědčili, že dělají vše správně. Věřím, že přesvědčí jen většinu národa, že jsou opravdu na nic, i když jakékoli jiné »nic« má větší hodnotu než tato hrůzovláda. V tom nejhorším případě jsou již kousíček za půlkou, ale já věřím, že odejdou dříve.

Co mě k této pozitivní myšlence vede?  Odejdou nejpozději po eurovolbách, které budou takovým malým referendem o jejich (ne)důvěře. Udělají to sami, protože budou potřebovat čas, aby se zapomnělo na všechny jejich »projevy dobroty, srdečnosti a zodpovědnosti«. Nebude to pod nátlakem různých rádoby vůdců, ale čistě z praktických důvodů. Prozatímní vláda jim dá čas k restartu a zapomnění. My ale nikdy nesmíme nezapomenout na prozápadní demoliční fialové pětikomando.

Nezapomeňte prosím, že v jakýchkoliv dalších volbách je nutné volit levicové strany či platformy a pozor na falešné hlasy svobody podporující západní systémové nástroje (EU a NATO). Chceme-li pryč z totality, musíme pryč z totalitních nástrojů. Jsem velmi opatrný, kdykoli kohokoli slyším, že něco nejde, např. nejde odmítnout Green Deal, vystoupit z EU a NATO. Dobrým příkladem je Fico, který vyhrál volby díky své přímočarosti. Ani náboj, zastavím migraci i za použití síly, ne homosexuálnímu manželství.

Opět připomínám stokrát vyřčenou pravdu, kdo chce, hledá cestu, kdo nechce, hledá výmluvy. Kompromis v zásadních tématech nás nikam neposune. Chceme-li změnu, tak si za ní musíme stát a nebát se rozhodného NE. Jinak se těch našich prozápadních šašků nikdy nezbavíme. Držím palce českému národu.

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

2 KOMENTÁŘE

 1. Jo, takových těch „konstruktivních“ jsou mraky, v čele s Babišem. Ten prohlásil, že prý „euroatlantické směřování je nezpochybnitelné“. Prostě jenom béčko Slepence, nejspíš půjdou do koalice.

  • Je to přesně tak. ANO je béčko ODS.

   Hnutí ANO v parlamentu pomohlo Fialovi a Rychetského Pětikoalici a Pavlovi schválit ústavní většinou okupační smlouvu mezi Černochovou a USA.
   Pro okupační smlouvu hlasoval Babiš a Havlíček i Schillerová, která má vždycky plno keců proti Fialovi a Rychetského Pětikoalici, odteď jí nevěřím a nevěřím ani Babišovi a Havlíčkovi.
   ANO jsou od té doby pro mě parchanti, kteří si zaslouží jen opovržení za spolupráci s Fialou a Rychetského Pětikoalicí a s Pavlem.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here