Home Názory Pane doktore Rajchle, je to na vás…

Pane doktore Rajchle, je to na vás…

To jsem si zase pošmáknul. Abych pravdu děl, sranda jde tentokrát už opravdu, ale opravdu stranou a tohle jsou opravdu, opravdu zlá slovíčka. Svěřím se vám se dvěma čerstvými titulky, které mně samovolně rozevřely kudlu v kapse. Až jsem se lekl, jak hlasitě to cvaklo.

forum24.cz – 9. 8. 2023

Odpusť nám, Bandero, měl jsi pravdu! Ukrajinské drama převrací představy Evropanů o nacionalismu i o sobě samých.

medium.seznam.cz – 8. 8. 2023

Benešovy dekrety je potřeba revidovat. V pohraničí Němce potřebujeme

Zbývá už jen pozdravit… Sieg Heil či ještě lépe Heil Hitler – jak chcete.

forum24.cz kromě jiného sděluje:

»Bez živého odkazu a symboliky někdejšího radikálního ukrajinského nacionalismu a s ním spojených osobností a pojmů jako Stepan Bandera, Roman Šuchevyč a Ukrajinská povstalecká armáda čili UPA, které jsou u západních liberálů na indexu, by totiž dnešní Ukrajina postrádala část svého morálního mobilizačního potenciálu proti hrozbě, jaké od roku 1945 nečelila žádná země v Evropě. … Čechům by pro změnu slušelo definitivní opuštění názoru, který poválečné tažení proti ‚banderovcům‘ na našem území ospravedlňuje nutností bránit suverenitu naší republiky před ‚řádícími bandami‘: Je-li řeč o pozdně benešovském Československu, pak šlo o suverenitu králíka v čelistech sovětského hroznýše a bojovníci UPA na to Čechy a Slováky marně upozorňovali. … Část kulturní levice, západní neonacisté, okamurovské kanálie i například nemálo českých Romů se dojemně shodují, že před ukrajinskými ‚banderovci‘ je nutno mít se řádně na pozoru, třebaže hynou v plamenech mimořádně brutální ruské agrese.« Celé zde.

medium.seznam.cz kromě jiného sděluje:

»Beneš udělal po druhé světové válce velkou chybu, která ale prošla jen díky kontextu dané doby. … Na základě Benešových dekretů se zestátňovalo. Prezident už byl vážně nemocný. Hrálo se o zachování demokracie a Beneš byl pod tlakem komunistů. … Například slovanství, které je mýtus šířený z Ruska. … Beneš posloužil jen jako fíkový list pro komunistické řádění. Kdyby byl při síle a Československo nebylo Západem dáno jako reparace Sovětskému svazu, jednal by určitě jinak.« Celé zde.

S vážností tak vážnou, jak jsem jen schopen, apeluji na všechny právníky, kteří spolupracují s redakcí iportaL24.cz, zejména na předsedu strany PRO JUDr. Jindřicha Rajchla či na expředsedu KSČM a bývalého dlouholetého místopředsedu PS PČR JUDr. Vojtěcha Filipa, aby se těchto silně nebezpečných a ve své podstatě český stát ohrožujících (likvidujících) vyjádření chopili a začali konat dle zákonů a příslušných paragrafů.

Je už několik hodin po dvanácté… Kontrarevolucí 17. listopadu 1989 to celé začalo a zrušením Benešových dekretů a oslavami Stepana Bandery to kromě dalších zvěrstev skončí.

»Víra, že lze dosáhnout bezpečnosti vyzbrojováním národů, je osudnou iluzí.« (Albert Einstein)

Robert Fish

2 KOMENTÁŘE

  1. Většině národa je současné nebezpečí ,zrušení dekretů presidenta Beneše ,šuma fuk.Vždyť i to ,že většina podniků v ČR je v zahraničním vlastnictví nikoho nebolí a Baťu je jen dobré oslavovat.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here