Prezidentské volby aneb Několik aktuálních citátů

Po shromáždění stoupenců Petra Pavla v Ústí n./L. jsem si uvědomil, že část našich občanů si buď neuvědomuje, co jí hrozí (anebo je tak válekchtivá), že totiž záměry generála Pavla, i když třeba popírané, nás k válce přímo vedou. Hlas pro něj opravdu znamená hlas pro válku. Tedy, pokud je pravdou to, co lze číst na internetu.

Dovolím si citovat z této korespondence několik myšlenek, které měl napsat či říci sám Petr Pavel a někdo je jen vybral a zveřejnil. Pokud jsou myšleny vážně, či je přece jen někdo pro nás nepřipravil, anebo neupravil, aby očernil generála, pak se opravdu máme nač těšit.

*Jsme ve válce, je povinností každého bojeschopného muže či ženy bránit svobodný svět před agresorem…

*…doporučím, jak Parlamentu ČR, tak ostatním představitelům států zastoupených v NATO navýšení vojenské pomoci Ukrajině, jak v materiálních, tak v lidských zdrojích…

*Na změně Ústavy umožňující poslat jak českou profesionální armádu, tak ostatní bojeschopné do boje proti zlu, se již pracuje a jako prezident mně bude ctí toto podpořit a podepsat…

*Jsem vojákem tělem a duší a jako vrchní velitel AČR k tomu budu mít ústavní pravomoc…

Přiznávám, že výše zapsané myšlenky sice zřejmě obsahují názory, jimiž se pan generál může zaobírat, ale to, že byly napsány, aby je každý mohl číst, ve mně vyvolává hrůzu. Věřím, že Petr Pavel je bude ještě do data druhého kola voleb dementovat, protože jinak bych si musel myslet, že byla napsána s vážným úmyslem a naši synové či vnuci, pokud by volby vyhrál, by se mohli stát opravdu kanónenfutr pro záměry někoho jiného, protože o obranu vlasti by v žádném případě nešlo.

Jestliže nebudou dementovány, pak bych pochopitelně volil Andreje Babiše, k němuž sice necítím zvláštní sympatie, avšak si přeji, aby naše vlast žila v míru.

Jan Pehe

Související články

1 KOMENTÁŘ

  1. On má Pavelić kus pravdy, ovšem je popletený v tom, co je svobodný svět a kdo je agresor. V tom, že Severoatlantický pakt Ukrajině nepomáhá, ale škodí. V tom, co je dobro a co je zlo.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy