Home Pel mel Kultura Iva Hüttnerová: Fotka bez data je naprosto bezcenná

Iva Hüttnerová: Fotka bez data je naprosto bezcenná

Iva Hüttnerová a ředitel soutěže Anděl mezi zdravotníky David Novotný

Fotka oblíbené herečky Ivy Hüttnerové zdobí jednu ze stránek kalendáře soutěže Anděl mezi zdravotníky, a i z toho důvodu nemohla herečka chybět na křtu stolních kalendářů Muž roku a Anděl mezi zdravotníky, o kterém jsme vás informovali již minulý týden zde. Osobně Iva Hüttnerová používá výhradně kalendáře papírové, a dokonce si je i schovává.

»Ukládám kalendáře už asi třicet let a docela mě někdy potěší, když se mohu podívat, co jsem dělala v ten daný den před deseti lety. Datum je důležitý údaj. Jednou jsem v České televizi měla ve svém pořadu cestovatele Miroslava Zikmunda a on mi řekl, že fotka bez data je naprosto bezcenná. Když se na to pak podívají další generace, nebudou vědět, o co jde. Ta rada na mne tak zapůsobila, že každou vytištěnou fotografii otočím a napíšu tam minimálně rok. Na vzpomínání je to ideální.«

Používala Iva Hüttnerová někdy kalendář, kdy se těšila, až otočí stránku, protože obrázek nebyl ke koukání? »To jsem se docela vylekala. Nástěnný kalendář s mými obrázky vyšel v září, tak doufám, že majitelé nebudou počítat dny, aby už mohli otočit na jiný měsíc,« usmívala se Hüttnerová.

Dlužno dodat, že její kalendář je k mání i v prodejně Knihy Dobrovský, kde se křtily oba kalendáře soutěží Muž roku a Anděl mezi zdravotníky. Dorazili také vítězové Muže roku František Knobloch a Rostislav Procházka a některé známé osobnosti, jejichž fotografie od Jiřího Hermana ml. se objevují na stránkách kalendářů. Přišli Marian Vojko, Michaela Pecháčková, Zuzana Bubílková, Veronika Jeníková, Jitka Sedláčková, Michaela Nosková, Hanka Kynychová, Šárka Vaňková, Anna Julie Slováčková, Barbora Mottlová a další.

(mac)

FOTO – Herminapress

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here