Home Pel mel Kultura Károlyi, Staňkovou i France potkají Jihočeši na bobové dráze v Lipně

Károlyi, Staňkovou i France potkají Jihočeši na bobové dráze v Lipně

Vanda Károlyi a Martin France

Hned začátkem října přijedou pěvečtí a herečtí interpreti už počtvrté na benefičním V.I.P. press tripu Jedeme dál… jižní Čechy Lipensko, který se koná pod záštitou hejtmana Jihočeského kraje Martina Kuby a starosty obce Lipno nad Vltavou Zdenka Zídka.

Všichni účinkující se v pondělí sejdou v hotelu Element a hned večer se potkají na slavnostním přípitku v restauraci Slunečná louka, kde odstartují tento V.I.P. trip. Hned druhý den v úterý všechny čeká adrenalinový den na bobové dráze, lanové dráze, Stezce v korunách stromů, lanovce, koloběžkách nebo také navštíví místní motýlí Papilion.

Ve středu dopoledne mají iterpreti naplánovánu jízdu parníkem po Lipenské přehradě a ten samý den se uskuteční koncert přímo u hotelu Element pro všechny diváky zdarma.

A na koho se z interpretů mohou diváci těšit ve středu 4. 10. 2023 od 17.00 hodin a kdo jim zazpívá? Například už počtvrté Martin France, který je zároveň producentem této akce, slovenská muzikálová herečka a zpěvačka Vanda Károlyi, její slovenská kolegyně známá z muzikálového filmu Rebelové nebo TV seriálu Vyprávěj Betka Staňková, blonďatá zpěvačka Zuza Nová s ohromným hlasem nebo zpěvák, který bravurně zpívá Fredieho Mercuryho nebo Davida Bowieho, Milan Devinne.

(mac)

FOTO – archiv Jedeme dál

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here