Dědkovy Pardubice posilují jako divé. Bude z nich superfavorit extraligy!

Několik stovek fanoušků dnes přišlo v Pardubicích přivítat šestici hvězdných posil, které by Dynamu měly v nadcházejícím ročníku pomoct k výraznému úspěchu. Východočeši před jubilejní stou sezonou v klubové historii značně posilují a měli by patřit k hlavním favoritům extraligy.

»Vážíme si, že jste se na nás přišli v takovém počtu podívat. Snad tuhle důvěru splatíme,« citoval brankáře Romana Willa web iSport.cz. Vedle reprezentačního gólmana Dynamo natěšeným fanouškům oficiálně představilo i obránce Davida Musila, Petera Čerešňáka, Tomáše Dvořáka a útočníky Lukáše Radila s Tomášem Hykou.

Všichni od majitele klubu Petra Dědka symbolicky převzali červeno-bílý dres, který budou v nadcházející sezoně nosit. Původně mezi nimi měl být i útočník Lukáš Sedlák, jenž se ale následně dohodl na spolupráci s Coloradem a pokusí se opět prosadit v NHL.

»Není nic tajného, že ještě jednoho centra potřebujeme. Ale netlačíme na to. Určitě chceme českého hráče, chceme jít našemu hokeji  příkladem. Musíme najít někoho, kdo nám tam zapadne,« řekl Dědek.

Pardubice v uplynulé sezoně nečekaně vypadly ve čtvrtfinále, když nestačily na České Budějovice. V nadcházejících měsících budou pod vedením nového trenéra Radima Rulíka pracovat na tom, aby uspěly výrazněji.

»Titul se koupit nedá, to všichni víme. Jsme pokorní, trenéři udělají maximum, aby se dal tým dohromady, hráči udělají maximum, aby všechno fungovalo. O tohle pak vždycky jde, když odvedete maximum a věříte, tak úspěchy postupně přijdou,« dodal Dědek pro iSport.cz.

(čtk)

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy