Home Zahraničí Kennedy Jr.: Americké laboratoře na Ukrajině byly součástí programu biologických zbraní

Kennedy Jr.: Americké laboratoře na Ukrajině byly součástí programu biologických zbraní

ILUSTRAČNÍ FOTO - pixabay

USA vytvořily na Ukrajině biologické laboratoře v rámci programů Pentagonu na vývoj biologických zbraní, řekl kandidát na prezidenta USA Robert Kennedy Jr. politickému komentátorovi Tuckerovi Carlsonovi.

»Máme na Ukrajině biologické laboratoře, protože vyvíjíme biologické zbraně,« řekl Kennedy Jr. »Tyto biologické zbraně využívají všechny druhy nové syntetické biologie a technologie CRISPR a techniky genetického inženýrství, které nebyly dostupné předchozí generaci,« řekl v rozhovoru s Carlsonem zveřejněném na sociální síti X (dříve známé jako Twitter).

»Když v roce 2001 USA PATRIOT Act (Vlastenecký zákon) znovu otevřel závody ve zbrojení pomocí biologických laboratoří, Pentagon začal do biologických zbraní vkládat spoustu peněz,« dodal Kennedy Jr. »Ale v té době byli nervózní, protože když porušíte Ženevskou konvenci, je to trestný čin na šibenici,« vysvětlil. »Takže byli nervózní natolik, aby se skutečně naplno pustili do vývoje biologických zbraní. Takže převedli pravomoc v oblasti biologické bezpečnosti na jednu agenturu v rámci HHS (americké ministerstvo zdravotnictví a sociálních služeb),« dodal politik. »Ale teď, když děláte vývoj biologických zbraní, každá biologická zbraň potřebuje vakcínu, takže je vyvíjíte vedle sebe, protože ve 100 % případů, když nasadíte biologickou zbraň, dojde k zpětnému úderu. Vaše strana také onemocní,« uzavřel.

(cik, TASS)

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here