ILUSTRAČNÍ FOTO – České dráhy

České dráhy vypraví ve spolupráci s Fotbalovou asociací ČR mimořádný vlak do Varšavy na kvalifikační zápas na fotbalové EURO 2024. Utkání mezi českým národním týmem a reprezentací Polska se uskuteční 17. listopadu od 20.45 na Národním stadionu v polské metropoli. Takzvaný Fotbal express bude odjíždět ráno z Prahy a pojede přes Olomouc a Ostravu do Varšavy. Těsně po půlnoci se pak bude po stejné trase vracet zpět do Prahy.

Národní dopravce o tom informuje na svém webu s tím, že prodej jízdenek je zajištěn v e-shopu ČD a fanoušci se zakoupenou vstupenkou na utkání mohou využít speciální slevový kód na jízdné.

Fanouškovský speciál bude odjíždět v pátek 17. listopadu v 6:57 z pražského hlavního nádraží. Přistoupit bude možné ve stanicích Pardubice hl. n., Česká Třebová, Olomouc hl. n., Ostrava-Svinov a Ostrava hl. n. Příjezd do stanice Warszawa Wschodnia je naplánován na 15.30. Čeští diváci tak budou mít dostatek času přesunout se do PGE Narodoweho stadionu (dříve Národního stadionu), který se nachází necelé dva kilometry od cílové stanice expresu – nádraží Warszawa Wschodnia.

Po ukončení zápasu vyrazí vlak s fanoušky zpět do České republiky. Ze stanice Warszawa Wschodnia bude vlak odjíždět těsně po půlnoci, předběžně v 00.20. Do Prahy vlak dorazí po 9. hodině ráno. Dopravce nicméně prosí cestující, aby si přesný čas odjezdů, zejména ve směru z Polska, ověřili těsně před utkáním.

Jízdenky na speciál do Varšavy a zpět jsou v prodeji v e-shopu Českých drah za 1990 korun, se vstupenkou na zápas a slevovým kódem zaplatí diváci 1650 Kč. Cena je jednotná pro všechny nástupní stanice v ČR a pro všechny kategorie cestujících. Souprava bude mít celkovou kapacitu přibližně 470 míst.

(ici)

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here