Sorosova loutka Zuzana Čaputová opět nezklamala a snaží se pod zcela trapnými a evidentně protiústavními záminkami zkomplikovat a pozdržet nástup vlády Roberta Fica.

Vypadá to, že skartovací přístroje v sídle NAKA ještě nesešrotovaly všechny důkazní materiály. Dle názoru slovenské prezidentky prý pan Huliak nemůže řídit ministerstvo životního prostředí, neboť neuznává vědecký konsensus o změně klimatu a tvrdí, že klimatická krize neexistuje (v čemž s ním plně souzním).

Už se těším, až se od ní inspiruje agent Pávek a odmítne jmenovat našeho ministra obrany, jenž nebude uznávat mezinárodní konsensus o válce na Ukrajině a bude zastávat názor, že už tam nepošleme ani náboj. Případně nenajmenuje ministra školství, jenž nebude uznávat obecný konsensus o existenci 74 pohlaví, či ministra zdravotnictví, jenž bude tvrdit, že se za žádnou cenu nepodřídíme pandemické smlouvě WHO.

Počítám, že to bude ještě velká zábava. Nicméně jsem si jist, že nakonec stejně zvítězíme. Neboť oni jednají proti zájmům České republiky a jejich občanů. Zatímco my jsme PRO!

Jindřich Rajchl, předseda PRO

4 KOMENTÁŘE

  1. ❗️🇸🇰Bojí se Huliaka jako čert kříže, Čaputová se rozhodla mařit výsledky demokratických voleb. Robert Fico zveřejnil prohlášení v souvislosti se situací kolem nominanta SNS na funkci ministra životního prostředí Rudolfa Huliaka.

    🗣Předseda SMĚRu-SD Robert Fico mimo jiné poznamenal, že odmítnutí kandidatury Rudolfa Huliaka ze strany slovenské prezidentky je dalším důvodem protahovat čas na jmenování nové vlády. Podle Fica tuto dobu potřebuje úřednická vláda k tomu, aby umožnila tzv. čurilovcům zlikvidovat důkazy své nezákonné činnosti.

    Sledujte @neCT24  | 42TČen

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here