Pavel Votruba

…ne benzín, ale super jako suprově. Do nových zásobníků, které si koupili za 8,8 miliardy Kč, aby do nich tankovali desetkrát a vícekrát předražený ruský plyn jakože neruský a jakože ve prospěch energetické bezpečnosti země české.

Žabák Signál na svém X profilu oznamuje radostně: »Jedním z kroků, které naši energetickou bezpečnost jednoznačně posílí, je nákup společnosti RWE Gas Storage CZ a jejích zásobníků plynu. Jde o 6 zásobníků, které mají kapacitu zhruba jedné třetiny roční spotřeby plynu v ČR. Nákup již schválil ÚOHS a celá transakce byla dnes uzavřena.«

Debata na X profilu žabáka Signála je taky docela výživná, pozitivní reakce jaksi nejsou k mání – cituji:

  • Hele strejdo, Čechy nezajímají nějaké podělané předražené zásobníky. Čechy zajímá koncová cena plynu pro zákazníka. Levnější než z Ruska to asi nebude že…?
  • Pěkný blembák (přilba). Ještě hornický mundúr a šup fárat, on by tě ten humor přešel.
  • Proč máte tu helmu? Snad ne kvůli focení. Alena má drsnou konkurenci…
  • Já prostě miluju politiky v drahých kvádrech a plastových přilbách. Hned jsou tak nějak blíž pracujícímu lidu.
  • Už jste jen směšný.
  • Hlavně nezapomeň koupit i ty prázdný trubky, trubko.

Moudře prohovořil i žabák Jožin (vlevo): »Teď už lze také říct, že Česko nebude jaderné palivo dovážet z Ruska a že se zároveň daří díky krokům současné vlády rozvíjet i obnovitelné zdroje.«

Já vím, že žabáci jsou ze zákona chráněni jako ohrožený druh. Ale přece když bude o dva míň, co se stane? V tom množství se to nepozná a nám se uleví.

Pavel Votruba

1 KOMENTÁŘ

  1. Fiala a Rychetského Pětikoalice s Pavlem si půjčují deficitní peníze a zvyšují dluh ČR. Těmito půjčenými penězi pak uplácejí lidi v ČR, kteří je prožírají svými dovolenými v zahraničí a živí svými půjčenými penězi cizáky.
    Jednou Čechům skončí tyto hody na dluh za půjčované cizí peníze.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here