I Nova má svoji Janu aneb Jak se Vodvářková »vodvařila«…

V záhlaví svého twitterového profilu má napsáno: »Zástupkyně vedoucího zahraniční redakce TV Nova. Hlavně společenské a politické dění v USA.« To by ještě tolik nevadilo, že pracuje na Nově – ostatně každý se musíme nějak živit. Horší je, že v tom záhlaví ještě píše, že: »Názory jsou mé vlastní.«

Tady už mě jí přišlo líto… Fakt. Protože tohle není blbost, to je nemoc. Tahle dívenka se jmenuje Kateřina Vodvářková. Podle fotky mládě. Možná nedonošené. Aspoň podle toho, co ze sebe souká. Na první pohled, jak by řekl Miloš Jakeš… »milá holka«.

Že je posedlá bizarními módními doplňky? Ok. Má se od koho učit, zřejmě následuje své vzory, třeba tričko Černochové se stejným textem…

Slečna válečná si k tomu napsala: »Na cesty vyrážím zásadně s doplňkama, kterým porozumí všude na světě.«

Ovšem následující její tweet, ten se mi jeví mnohem brutálnější kávou. »Již brzy,« svěřuje se nám Kateřina se svým přáním a přidává vysmátého smajlíka. První foto najdete vlevo, druhé vpravo…

Milá moje, víte prd. Krom vypěstované nenávisti nemáte ani tušení, oč běží. Vy si jen myslíte, že máte vlastní názor. Bohužel pro vás, že patříte ke generaci, která si nikdy, po celý svůj zbytečný život, neuvědomí, že to, co definuje oním vlastním názorem, je jen výsledkem tvrdého informačního drilu, jenž má svůj počátek už v předškolním věku.

Lipavský se pod vlivem událostí posledních dnů a hodin už viděl na dovolené na Krymu, vy se spolu s gangsterem a feťákem »děláte« u mrtvého Putina. Budiž. Já vám váš názor neberu. Nicméně až se »doděláte« a trošku vychladnete, zkuste si přečíst pár řádků, které aktuálně publikoval aeronet.news…

Být vámi, přibrzdil bych… To vaše »již brzy« se zase až tak brzy konat nebude. Nebude se konat vůbec…

Aeronet.news, aktualizace – neděle, 25. 6. 2023 – 12:00:

Jevgenij Prigožin s odvoláním na zdroje blízké Kremlu prohlásil, že novým ruským ministrem obrany by se mohl v blízké době stát Alexej Djumin, současný guvernér Tulské oblasti. A novým náčelníkem generálního štábu Ruské armády by se měl stát Prigožinův přítel a hrdina ze Sýrie, generál Sergej Surovikin. Podle informací by již v pondělí mělo dojít k setkání Sergeje Šojgu s Vladimirem Putinem v Kremlu a očekává se, co z toho vzejde. Na stole je více možností, rezignace Šojgua, jeho odvolání prezidentem, ale i pouze změna na postu náčelníka generálního štábu a odvolání Valerije Gerasimova, zatímco Šojgu zůstane ve funkci ministra. Pokud dojde ke změně na jednom z těchto postů, nebo dokonce na obou z nich, bude hádanka tohoto podivného 24hodinového puče rozluštěna, jaký byl jeho účel.

Jan Čech

Související články

4 KOMENTÁŘŮ

 1. Celé to nesmyslné krveprolití a ničení je způsobeno výhradně soustavným nerespektováním ukrajinské suverenity ze strany amerického režimu a jeho satelitů. Ignorováním vůle ukrajinských voličů, vyjádřené zcela jasně v posledních svobodných volbách v roce 2010. Financováním a inscenováním puče proti demokratické vládě Ukrajiny a nastolením krvavé diktatury v Kyjevě. Opravdu se Češi chtějí na těchto špinavostech podílet?

 2. ❗️🇨🇿🇺🇦Koupil si byt za peníze pro Ukrajince. Vláda vyčlenila pražské nadaci Help Ukraine peníze na integraci ukrajinských migrantů, zakladatel organizace je ale zpronevěřil.

  💰Nadace Help Ukrajine v čele s Vladimírem Gergelem dostala od Ministerstva školství zhruba dvacet milionů korun, které byly určeny na otevření Komunitního centra Roztyly pro integraci ukrajinských dětí a jejich rodičů.

  📌Později se ale zjistilo, že Gergel krátce po poskytnutí peněz poslal na účet své matky dva miliony korun a vybral šest milionů v hotovosti. Následně si koupil byt v pražském Braníku, jehož cena činí zhruba osm milionů korun.

  🗣„V průběhu června obvinili kriminalisté jednoho muže z trestného činu dotační podvod, vyšetřování případu nadále pokračuje,“ sdělil mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

  Sledujte @neCT24 | 42TCen.cz

 3. Dnes 🇺🇦Ukrajinský voják přeplaval Dněpr, vztyčil bílou vlajku a dobrovolně se vzdal do ruského zajetí.

  📹Muž řekl, že jejich velení neustále posílalo vojáky na jistou smrt a nebralo v úvahu ztráty.

  Zajatec se také obrátil na Zelenského se žádostí o zastavení nesmyslného krveprolití a poradil ukrajinským vojákům, aby se rozhodli správně a zachránili si život.

  @marsalMalinovskij

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy