Zaprodat takhle rodnou zemi, to může pouze nejen zrádce jako takový, ale hloupý zrádce. Páchají se mezi politickými mantinely různé čuňačinky, ale jde zejména o to, zda ten pachatel u toho ony mantinely překročí, nebo dokonce přeskočí. Když se to v daném příměru pokusím definovat, tak vše, co se páchá ZA těmi mantinely, označím už za vlastizradu. Co je MEZI mantinely, považujme za »normální« trestné činy kriminální povahy. Ale vlastizrada je víc, ta je nejvíc, víc už spáchat nelze.

Skutečně jen hlupák, v našem případě hlupačka, se může domnívat, že mu ony vlastizrádné činy projdou. Proto v titulku ta hloupá Zuza, která aby se za hospodářské zruinování Slovenska, za zbavení země vlastní obranyschopnosti, za neomezené a cíleně živelné přijímaní migrantů a za zbídačení slovenských občanů rychle poohlídla po nějakém politickém azylu. Poněvadž jestli Fico dodrží své předvolební slovo a prezidentku, které příští rok končí mandát a o další se ucházet nechce, opravdu zažaluje a žaloba se dostane ke skutečně nezávislému soudu, může mít paní Čaputová hóoodně velký problém.

Fotomontáž

Pokud včas, dokud čas ještě má, nezdrhne. A kam jinam by mohla, než do České republiky. Pod ochranná křídla svého milého bělouše, jemuž úplně náhodou osobně gratulovala hned po vítězné volbě. Nebo by ještě mohla k Černochové do kabelky, k tanku. Válečnými štváčkami a protiruskými hysteričkami jsou jedna za osmnáct a druhá bez dvou za dvacet a Austinovi (americký ministr obrany) by ze zadku nejraději nevylezli ani ke štědrovečerní večeři. Jenže zrovna jemu osud nějaké hlupačky z Blavy žíly trhat určitě nebude. I Dominik Kaštánek by ji mohl ukrýt – do své duté palice, tam je jistě místa hafo… Víc takových by se našlo.

Nechejme se překvapit, vyčkejme týdnů a měsíců příštích. Hlavně aby se Robertu Ficovi podařilo sestavit vládu. Nic jednoduchého ho nečeká, kolektivní Západ a USA jistě vyvinou maximální aktivitu, aby tomuto kroku jakkoli zabránily. A Zuza? Hloupá? V Praze jí bude blaze. Vesměs hloupí Pražané se k ní hodí jako k Pavlovi jeho »Marta«…

Marie Krejčíková

3 KOMENTÁŘE

  1. Velice výstižný a trefný článek paní Krejčíkové, díky.
    Čaputová má ruce od krve dodávkami slovenských zbraní na Ukrajinu. Jedná se o válečný zločin, takže Čaputovou můžeme počítat mezi válečné zločince, takové, kteří dodávají zbraně do místa válečného konfliktu.
    Jsem zvědav na mezinárodní soudy, až budou soudit tyto zločince, kteří podporují válku na Ukrajině.

  2. Hloupá Krejčíková si myslí, že prezident rozhoduje o obranyschopnosti a prosperitě. Možná v Americe, ale na Slovensku určitě ne. Je to vláda, kdo rozhoduje a na Slovensku vládl nejdéle právě Fico. Úpadek Slovenska jde tedy hlavně za ním.
    Autorka říká, že Pražáci jsou vesměs hloupí. Tak by mě docela zajímalo, kolik z členů redakce iportalu24 je těch přihloupých Pražáků. A co sama Krejčíková ?

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here