Home Názory Jak Jeníček Reportér a Mařenka 168ička doloupili perníček…

Jak Jeníček Reportér a Mařenka 168ička doloupili perníček…

Jako by jim nestačilo, že 168 hodin týdně »Reportérsky« šikanují koncesionáře, oni si to ještě rozdávají mezi sebou. Paraziti z Kavčích hor se požírají navzájem. V rostlinné říši vcelku běžný jev, jenž nyní dostává i punc veřejnoprávnosti.

Kolotoč spustila zkraje loňského prosince bývalá Reportérova podřízená Markéta Dobiášová, jež ho veřejně obvinila ze šikany a sexuálního obtěžování. Proti Reportérovi se však podle dostupných informací angažovala i Sto šedesát osmička, načež Reportér na revanš vystartoval po »168ičce«, a také on ji obvinil ze šikanování svých podřízených. Pecka by byla, kdyby také ze sexuálního obtěžování… Třeba to ještě nastane.

Mezitím vedení ČT stáhlo Reportéra z Reportérů (než se podněty jako prošetří), zatímco sto osmašedesátka dosud stažena nebyla. Nastala trochu groteskní situace, neb do nory byl zalezen Reportér.

Kde je pravda, čí zadečky Reportér (ne)poplácnul nebo koho z natáčecího štábu »168ička« dřela z kůže nad rámec Etického kodexu ČT, to sice netuším, a také to ani o jednom z nich netvrdím, nicméně hlasitý ryk, rozléhající se kolem toho z Kavčích hor do koncesionářského údolí, jest krajně podezřelý.

Koneckonců, co v oněch dvou stech šedesáti šesti metrech nad mořem podezřelého není, že? Pokud se týká mého osobního vztahu k oběma zmiňovaným publicistickým pořadům, tady dlouhodobě abstinuji. Už léta jsem si nedal ni stopečky ni jednoho z nich. Ze strachu. Ony totiž nejsou normálním, obyčejným chlastem, ony jsou už antabusem, po němž zvracíte okamžitě, bez předchozího potěšení a veselosti, jak to obvykle bývá v případě konzumace alkoholických nápojů.

A tak si lámu hlavu nad tím, co ty dva bývalé kámoše (Reportér nazval »168ičku« bývalou kamarádkou, což »168ička« Reportérovi opětovala) tolik popudilo proti sobě, že se vzájemně viní? Nebo se tím snad vyviňují z něčeho nekalého? Ne že by nebylo z čeho, zrovna tihle dva mají na hlavách nesmírná bohatství – totiž tuny másla, ale zase k tomu vyviňování postrádají svědomí.

Ono je to vlastně šuma fuk. Prostě Jeníček a Mařenka (do)loupili perníček a nějaká ježibaba si na ně počíhala. Chcete-li, nějaký jiný, avšak výše postavený zloděj z nějakého důvodu zakřičel: »Chyťte zloděje!« Mařenka 168 sice ježibabě ještě slouží, ale Reportéra Jeníčka si babice v noře už řádně vykrmuje. Jde jen o to, kdo koho nakonec do té pece šoupne… Vzhledem k tomu, že obě tyhle figurky jsou jen pěšáky na šachovnici, výsledek si snadno domyslíte sami.

V noře tlí reportér,

co nemá charakter,

nora taktéž práchniví.

Oba jsou shnilí,

nadto prohnilí.

Jan Čech

5 KOMENTÁŘE

 1. Sledujte @neCT24

  V listopadovým pučem rozbitém Československu už 30 let po roce 1989 probíhá obyčejný boj polistopadového českého kapitalismu proti předlistopadovému socialismu. Polistopadová buržoasie vzešlá z majetkových zlodějen na československém národním majetku po roce 1989 nevynechá žádnou příležitost k napadání předlistopadového československého socialismu. V protisocialistickém boji je velmi činorodá Česká televize, která tvoří jedno ze základních protikomunistických a protisocialistických ideologických center české polistopadové buržoasie. ČT nevynechá žádnou příležitost lžemi, polopravdami, zamlčováním pravdivých faktů a hysterií kopat do socialismu a masírovat vědomí svých diváků a posluchačů. Moderátory ČT hanba nefackuje, když z obrazovky lžou lidem a plivou na čtyřicet let socialismu v předlistopadovém Československu. Mezi stálé lháře patří pánové a dámy z ČT Takáč, Borek, Tvarůžková, Písařovicová, Witowská, Drahoňovský, Kroužková, Kubal, Řezníček, Kručinská, Železný, Fridrichová, Karas, Šámalová, Augustová, Václavek a další. Do protisocialistického kapitalistického běsnění a protikomunistické hysterie se ochotně zapojují i herci, režiséři, politologové, umělci, zpěváci a další, a mj. i ohlupovaní obyvatelé rozbitého Československa, viz. zdejší antikomunističtí diskutéři na HaNo. V současné době probíhá v rozbitém Československu masivní antikomunistická kampaň a hysterie proti KSČM. Byl jsem zvědav, jak moderátoři a různí jiní lháři, manipulátoři s historií zdůvodní rozbití Československa v roce 1992. Podařilo se jim to v České televizi skvěle protikomunisticky za pomoci historiků lhářů a rozbíječů Československa, opravdový politický kabaret. Okupace v roce 1938 a 1939 nám byla Českou televizí vysvětlena také protikomunisticky a protisocialisticky. Jak jinak, ve všem měli určitě prsty komunisté. Česká buržoasie udělá pro udržení své ekonomické a politické moci cokoli. Začalo to velkou Havlovou lží v listopadu 1989 a pokračuje to třicetiletým lhaním po puči 1989.

  …………………

  Rusové jsme s vámi.
  Ukrajinský nacismus bude poražen, a nepomůžou mu žádné zbraně od Fialy a Černochové.

  ………. Sláma Ukravína !………..

  Sledujte @neCT24

  • svaty_vaclave, když už máte potřebu „diskutovat“ tak, že uděláte ctrl c a pak ctrl v, uložte si aspoň aktuální verzi, ve které se nebude objevovat „. zdejší antikomunističtí diskutéři na HaNo..“ Tady jste opravdu někde jinde 🙂

   • Sledujte @neCT24

    Mám lidské pochopení pro něčí touhy druhé lidi peskovat, ale jste na omylu; někteří zdejší antikomunističtí dikutéři takto opravdu diskutovali na HaNo. Nebo to se snad nepočítá?

    …………………

    Rusové jsme s vámi.
    Ukrajinský nacismus bude poražen, a nepomůžou mu žádné zbraně od Fialy a Černochové.

    ………. Sláma Ukravína !………..

    Sledujte @neCT24

    • Nikoho nepeskuju, jen jsem možná špatně pochopil Vaše myšlenkové pochody 🙂 . Vím, že jste diskutoval na HaNo a někteří další také, jen mě ta zmínka zarazila, bo tady jsme někde jinde 🙂
     Z

 2. Zkritizovat Čechu dva pořady a redaktory ČT a přitom se pochlubit, že je léta nesledujete, tak to musíte mít hlavu skutečně otevřenou ostrým krumpáčem. O co na Kavčích Horách jde sice přesně nevíme, ale jedna věc je jistá 168ička by si o vás ani kolo neopřela…

Comments are closed.