Home Názory Když myslíš, tak nepiš, a hlavně nepodepisuj

Když myslíš, tak nepiš, a hlavně nepodepisuj

Chápu, že komunistický rozvědčík byl vychován podle direktivy »nemysli«. Když už myslíš, tak hlavně nepiš. Když už píšeš, tak se proboha nepodepisuj. A když se chceš podepsat, tak se nediv, co se pak bude dít.

A prezident této republiky byl vyškolen velmi dobře. To říkám spíše s humorem, i když je to krutá pravda. Co mě ale zaráží, je, že prezident, který sám má desetitisícovou rentu a třistatisícový plat, nechtěl původně podepsat důchodovou novelu ne proto, že krutě dopadne na naše seniory, na lidi, kteří si celý život poctivě vydělávali, ale proto, že se mu ta opatření zdají mírná.

Člověk, který celý život prospíval z toho, že byl vždycky poplatný době, ve které žil, a za velmi dobrý plat jí tedy sloužil, dnes opět přispívá k mezigenerační roztržce a v podstatě říká, že důchodci jsou vyžírkové této země. Ostatně, část důchodců ho volila. Jsem přesvědčena, že ti, co mu dali svůj hlas, dnes jen pláčou, a mně a celé ČSSD nezbývá než pevně doufat, že tenhle prezident bude raději už jen zařizovat Lumbeho vilu a jezdit si do obchodů na motorce bez helmy, protože tak bude nejméně škodit České republice.

Jana Volfová, předsedkyně ČSSD

3 KOMENTÁŘE

  1. Petr Pavel: Zákon jsem nepodepsal. Možná ho podepíši později, možná nepodepíši, možná použiji veto. Pokud ho podepíši, tak bude podepsaný, ale zvažuji, že by mohl být i nepodepsaný, nebo vetovaný. Mám k němu výhrady, ale možná nemám. A jestli ho nakonec podepíšu, tak dám stížnost k ústavnímu soudu. Tu dám možná i pokud nepodepíšu, ale možná taky ne. A já na tom trvám.

    No není to pako, ten Pavel?

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here