Home Názory OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Kolektivní vina pro Ukrajince neplatí!

OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Kolektivní vina pro Ukrajince neplatí!

FOTO - archiv Davida Tygra Ploce

Zlý sen, kéž by to byl jen zlý sen! Obavy z ukrajinského zla se začínají naplňovat a bezpečnost obyvatel České republiky není, a řekněme si to otevřeně ani nikdy nebude, prioritou fialového komanda. Jak se cítí většinová česká populace, která je napadána, znásilňována a zabíjena nepřizpůsobivými Ukrajinci? Mizerně, protože jim vláda nepomůže, je příliš zaměstnaná pomoci Ukrajincům a lezením do bruselsko-amerických zadků…

Jednou z priorit by pro každou vládu mělo být zajištění bezpečnosti, ale u nás ve fialovém Kocourkově je vše obráceně. Fialova priorita je trápit, zejména ty lidi, »kteří stále jen něco chtějí a kritizují«. A tak se ptám, nebyl to plán pozvat sem agresory, kteří budou nastavovat v České republice nová ukrajinská pravidla? Zajistit bezpečnost našich lidí je totiž pro fialové šašky nesplnitelný úkol, tak jim raději odevzdáme celou zemi, to bude jednodušší, protože oni si zde již pořádek udělají.

Po zabití v Brně, jsou zde další násilnosti v režii potřebných Ukrajinců. Znásilnění a pokus o vraždu v Plzni vystřídalo za pár dní napadení, ublížení na zdraví a pokus o znásilnění v Praze. A co naši klauni? Hlavně neuplatňujme princip kolektivní viny na nebohé Ukrajince, to si nechme jen na ruské sportovce. Ale podpořit hominky na Prague pride, to se prostě musí, protože je nutné zničit tradiční hodnoty (dle pokynů EU), a prosadit jednu z těch nejdůležitějších priorit, a tou je manželství pro homosexuály.

A jestli si myslí, že se vlastně nic neděje, protože počet trestných činů se dle jejich statistik nezvýšil, jen dokazuje, že se již dlouho neprošli centrem Prahy, kde už nejsme doma a necítíme se v bezpečí. V dalších městech předpokládám stejný stav. Umím si představit, jak obrovský tlak musí nyní být na média a policisty, protože každá další zpráva o ukrajinské agresi bude znamenat, že se ti komedianti, kteří vládnou, již na veřejnost nepodívají. NIKDY. Ne, že by měli svědomí, ale tak obrovská nenávist vůči systému zde nebyla ani před rokem 1989.

A co agent na Hradě? Už si objednal oběti ukrajinských násilností, aby ukázal, že je hodná a nikoli jen prázdná zelená loutka? Pokud si bude zvát jen ukrajinské holčičky, také dobře, alespoň se probudí další, kteří mu dali svůj hlas. Nezajímáme je a nikdy nebudeme, protože plní pokyny, které jim byly uděleny Bruselem či Washingtonem. Českou zem odevzdali zkorumpované Ukrajině, a proto oni nezajímají nás. Ať si zabalí a táhnou opravovat zkorumpovanou Ukrajinu, a zůstanou tam mezi svými. Alespoň jednou by tím mohli něco užitečného udělat pro český národ.

Všem dobrým lidem, o které se jejich vláda nestará, musím jen popřát hodně štěstí, a buďte prosím opatrní na své blízké. Pánové, dohlédněte více na své poklady, bude to chtít trochu více plánování a prevence. Vyhněte se rizikovým místům či lidem, ještě budeme fialovými dost trápeni, než bude lépe. Stůjte při sobě a jednoho dne se dočkáme budoucnosti bez šašků z pětikoalice.

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here