Home Názory Pan Vajíčko v ohrožení

Pan Vajíčko v ohrožení

Werner Wernersen prezidentem zatím není. Ale mohl by být. Emil Hácha psal básně. Pan Vajíčko je motorkář. Ani Háchu nevzrušovala uhlíková stopa a s ohledem na Vajíčkovo volební heslo řád a klid nelze čekat, že by pan Vajíčko od českého národa nic jiného nežádal, než aby tento národ šel klidně za svou prací. Brm, brm.

Jenže se šíří blbá nálada. A aby ne, D1 (Ťokův průsmyk) je stále nic moc a teď k tomu ještě zpomalí vlaky mezi Prahou a Brnem. Brm, brm.

A to modernizace koridoru stála 10 miliard a Kupkův průsmyk v údolí Orlice nezmizel, ani po modernizaci. Vlak ztrácí svou konkurenceschopnost, lidé se vrhnou na D1, kam navíc zase v neděli vyjedou kamiony. To dělá ta ODS lidovcům naschvál. Nebo že by se počítalo s čtyřdenním pracovním týdnem? To by byla konečně sametová porevoluční vymoženost. To ale bude pro pana Vajíčka znamenat zácpu, menší pohodlí a větší nebezpečí na D1. Brm, brm… náálada. Brm, brm.

Jan Klán

1 KOMENTÁŘ

  1. 😆 Petr Pavel konečně kápnul božskou a přiznal, že Západ využívá Ukrajinu proti Rusku.

    💬„Západ Ukrajinu manipuluje a ponouká k tomu nejhoršímu, protože chce Ukrajinu využít jako nástroj ve vlastním boji proti Rusku,“ uvedl prezident ve svém projevu na konferenci Média a Ukrajina.

    #memy

    Sledujte @neCT24 | 42TCen.cz

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here