Petr Pavel slouží jen cizím zájmům

Pokud ještě někdo do tohoto týdne mohl pochybovat o tom, že Petr Pavel pouze slouží cizím zájmům a že je pouze maňáskem světových velmocí poslušně plnícím všechny jejich záměry zbavit naší zemi její svrchovanosti, tak nyní už si tím může být zcela jist.

Jím proklamovaný souhlas se zrušením práva veta při rozhodování o klíčových otázkách v rámci EU by totiž de facto znamenal zásadní omezení naší suverenity a vydal by rozhodování o naší budoucnosti zcela výhradně do rukou nikým nevolených eurobyrokratů z Bruselu.

Tohle je však přesně ona tenká červená linie, kterou nehodlám za žádných okolností překročit. A nejen já. Ve stejném duchu, tedy, že by se jednalo o krok, jenž by vyústil v rozpad EU, už se vyjádřili jak Viktor Orbán, tak i Robert Fico.

Z mého pohledu je tak nejvyšší čas začít realizovat náš program, a tedy navázat velmi intenzivní komunikaci se Slovenskem a Maďarskem ohledně společného postupu pro různé scénáře budoucího vývoje Evropské unie. Od vytvoření středoevropské hráze proti těmto nekorektním snahám o prosazení naprosté dominance velkých evropských států v rámci unijních rozhodovacích pravomocí, až po společný odchod z EU.

Petr Fiala však zcela jistě takovou komunikaci nenaváže. Jednak poslouchá německé pány na slovo jak cvičený pudlík a jednak ani nebyl schopen Ficovi poblahopřát k volebnímu vítězství.

My bychom, v případě toho, že by nám k tomu občané této země dali mandát, iniciovali tato jednání v nejkratším možném termínu. Tři pruty jsou vždy silnější než jeden.

Za sebe totiž naprosto kategoricky odmítám to, abychom přijali faktickou roli 17. spolkové země SRN a abychom se stali pouze pasažéry ve splašeném a zcela vykolejeném bruselském rychlíku, který řídí zelení multikulti šílenci na steroidech. A jsem přesvědčen, že Orbán i Fico to vidí naprosto totožně.

Petrovi Pavlovi to však podle jeho posledního vyjádření evidentně nevadí. I když u něj vlastně vůbec nezáleží na tom, co si myslí. On jen plní rozkazy.

Jindřich Rajchl, předseda PRO

Související články

2 KOMENTÁŘŮ

  1. “Ceník služeb” zaměstnanců ukrajinského Vinnyckého vojenského registračního a náborového úřadu byl zveřejněn Státním úřadem pro vyšetřování:

    ▪️ “uzavřít” agendu — 2000 dolarů,
    ▪️odchod z Ukrajiny bude stát 3500 dolarů,
    ▪️ “Bílý lístek” (osvědčení o nezpůsobilosti k vojenské službě) – 10 000 dolarů.

    PUTIN na Telegram – Přihlásit se

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy