Home Názory Ráčejí vodpustit, ale voni jsou blázen…

Ráčejí vodpustit, ale voni jsou blázen…

Na frontě se jim nedaří, měsíce dopředu halasně ohlašovaná protiofenzíva se i navzdory nekritické podpoře mainstreamových médií de facto zhroutila jako domeček z karet a do armády verbuje kyjevská junta bez jakýchkoli skrupulí už i mentálně postižené (zřejmě po vzoru nacistického Volkssturmu – video níže). 

Zato v České republice sklízejí Ukrajinci jeden úspěch za druhým. Dobyli pražský Hrad, Národní muzeum, Karlštejn a dobíjejí naše ženy a dívky. Ministr vnitra rezolutně odmítá stran rozhořčených občanů princip kolektivní viny, zatímco v případě ruských sportovců a třeba ruské operní divy Anny Netrebko je to právě kolektivní vina, jež ve vztahu k Rusům platí en bloc a tentýž ministr a jemu podobní Haškové ji s neskrývaným apetýtem uvalují.

Ukrajinská protiofenzíva – dobytí Pražského hradu

Ukrajinská protiofenzíva – dobytí Karlštejnu

To ovšem rozebírat nemíním (kolektivní vinu neuznávám na žádný pád), neb nemám času nazbyt, abych nosil dříví do lesa. Zásadní je něco úplně jiného, vycházející z jasně daného mustru: Rus je kolektivně vinen bez výjimky a vždy identifikovaný, Ukrajinec se posuzuje případ od případu, nadto neidentifikovaný. Rakušan se vyjádřil jednoznačně, když se ještě celý rozjuchaný a rozpumprlíkovaný vrátil z duhového průvodu: »Kolektivní vina v případě trestných činů neexistuje. … Cílem je, aby se v České republice cítil bezpečně každý.« Kdo je podle vás ten »každý«, pane ministře?

Umíte si představit, co by se dělo, kdyby pachatelem oněch ohavností byl Rus? Znovu nepovažuji za nutné nosit dříví do lesa a popisovat tady, jak by se odtud během 24 hodin pakovala celá ruská ambasáda a Hašek by si pronajal všechna studia ČT 24, aby se mohl dostatečně vystříkat, a ve školních atlasech by se zuřivě vytrhávaly stránky s mapami Ruské federace atd., atd., atd. Celá Haškovic rodina by byla v přímém ohrožení, byvši schována kdesi v atomovém sklepení – jak se před pár dny strachoval v reakci na rozhovor s hokejistou Liborem Šulákem (psali jsme o tom zde). Teď ovšem drží hubu. Morální mrzák.

Ukrajinská protiofenzíva – dobytí Národního muzea

Ano, takhle to má být, takto to je nalajnované. Proto se neměří všem stejně, proto neplatí žádná pravidla, žádné zákony. Nic neplatí. Proto Policie ČR zatvrzele odmítá sdělit národnost pachatelů. Proč? Čeho se bojí? Kdyby se jednalo o pachatele ruské národností, troubila by to do světa okamžitě.

Aeronet.news komentuje chování ministra Rakušana takto: »Ten se totiž na Twitteru naprosto nepochopitelně opřel do Tomia Okamury, který mj. vyjádřil naději, že pachatel bude po výkonu trestu z ČR deportovaný pryč z republiky, ale to podle všeho nebude. Rychetského ústavní soud totiž přijal skandální rozhodnutí s odvoláním na Lisabonskou smlouvu a s ní spojenou Evropskou listinu občanských práv a svobod. ‚SPD prosazuje, aby cizincům, kteří jsou odsouzeni za trestný čin, bylo ukončeno povolení k pobytu v ČR. Bohužel tomu tak v současnosti není, jelikož to neumožňují pravidla EU. A Fialova vláda plně tuto politiku EU podporuje. Takže pachatelé odporných trestných činů jako je brutální znásilnění a pokus o vraždu české 15leté dívky v Plzni, které tento týden spáchal 18letý Ukrajinec, mohou i po uplynutí trestu nadále zůstat legálně v ČR. To je pro SPD nepřijatelné, uvedl Okamura.«

Na Twitteru byl předseda SPD ještě ostřejší: »Tak takovou lidskou hyenu a zrůdu jsem snad v politice ještě neviděl. Ministr vnitra a předseda vládního STAN Vít Rakušan kryje pachatele odporného znásilnění a pokusu o vraždu české 15leté dívky v Plzni, když doteď odmítá vyslovit národnost pachatele a záměrně mluví jen o ‚cizinci‘, aby chránil Ukrajince. A místo aby jako ministr vnitra vyslovil národnost pachatele, kterým je 18letý Ukrajinec, tak dnes veřejně vyzývá: ‚Doufám, že jeho oběť bude nakonec v pořádku. Ke generalizacím a rozdmýchávání nesnášenlivosti kvůli národnosti útočníka není důvod.‘ Oběť v pořádku??? Po brutálním znásilnění a pokusu o vraždu? Rakušan je fakt neuvěřitelně odporný. Chtěl bych tyhle obhájce migrantů z Fialovy vlády vidět, kdyby to byla jejich dcera nebo někdo z rodiny.«

Ukrajinská protiofenzíva – dobití české ženy

Samozřejmě přišla okamžitá a náležitě hysterická twitterová reakce ministra vnitra: »Obchodoval vždycky se vším. Dokud to byly zájezdy pro plyšáky, byl to jen směšný podivín. Když začal rozprodávat politické strany, povýšil na šejdíře národního formátu. Když ale přišel na to, že nejlepším zbožím je strach, stal se vůdcem parlamentního fašistického hnutí. Motat národoveckou notu do odporného zločinu, to je skutečný projev lidské zrůdy a hyeny.«

Ukrajinská protiofenzíva – dobytí Vlády ČR

Není to projev lidské zrůdy a hyeny, pane ministře Rakušane. Jím je projev váš. Normální lidé nemají strach z Okamury, ale z vás. Vy si už ani ta želízka nezasloužíte. Vy potřebujete akutní odbornou lékařskou pomoc z oboru psychologie a psychiatrie. Ráčejí odpustit, ale voni jsou blázen. Začalo to jaksi nevinně, mrtvolným vakem s Putinem na budově ministerstva vnitra, ale poněvadž žádný lékař tehdy rychle nezasáhl, nemoc se rozšířila. Že jste nebezpečným sám sobě, budiž, vás litovat nikdy nebudu, vy však přímo ohrožujete bezpečnost občanů České republiky a českého státu, a to ještě nikdo neví, co všechno máte v záloze.

Proto se vší vážností apeluji na odbornou lékařskou veřejnost, aby se ministra vnitra neprodleně ujala a už konečně ho začala vnímat jako akutního pacienta, který, bude-li mu nadále tolerován volný pohyb, v páchání trestné činnosti sám od sebe neustane.

Jan Čech

1 KOMENTÁŘ

  1. Každý Čech včetně nemluvňat daroval Ukrajincům 15.000 Kč, a nikdo od Fialy a Rychetského Pětikoalice se Čechů neptal.
    Tyto peníze byly Fialou a Rychetského Pětikoalicí všem Čechům uloupeny a poslány na Ukrajinu. Tuto zlodějnu na českém národu má na svědomí i podporovatel pouličních duhových prasáren v Praze se zprzněnou českou vlajkou Rakušan.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here