Schválením tzv. obranné smlouvy se ČR stává trvalým vazalem USA

Současné schvalování vazalské smlouvy mezi USA a ČR, ve vládních kruzích nazývané obranná smlouva, ukrývá pro občany ČR mnohá úskalí a nebezpečí. Především ale její schválení znamená zbavení se posledních zbytků naší státní suverenity a plnou oficiální podřízenost americkým zájmům.

Současné vládě, vzniklé jen díky volebnímu puči, který zinscenoval bývalý komunistický chameleon Pavel Rychetský, stojící od roku 2003 až dodnes v čele Ústavního soudu ČR, se v porovnání s předcházejícími polistopadovými vládami nebývale daří. Bohužel ne v zájmu ČR a jejích občanů, ale řečeny slovy současných vládních loutek, v zájmu západních spojenců.

Za situace, kdy se Fialova česko-ukrajinská vláda může pyšnit splynutím moci zákonodárné, výkonné a soudní, likvidací a odstraněním pilířů demokratické rovnováhy, navíc »posichrováno« mediálně dosazeným agentem Pávkem na Hrad, v době vzrůstajícího fašismu i v našich zeměpisných šířkách, zůstává pouze otázka, o kolik hodin se podaří oddálit schválení uvedené smlouvy v parlamentu.

Poslanci stran vládní pětikolky v době, kdy STAN a TOP 09 jsou na hranici volitelnosti do Poslanecké sněmovny a KDU–ČSL je stranou nevolitelnou, mají na dosah pro americkou stranu historické, vítězné hlasování o kolaborantské »obranné smlouvě«. Hnáni patolízalstvím k západním spojencům, nechtěje si přiznat, kolikrát nás nechal Západ na »holičkách«, tak zatáhnou naši zemi blíže do válečného konfliktu mezi NATO a RF, který může přerůst v jadernou světovou apokalypsu.

Naší vládě není nejen dovoleno, ale její členové ani mnohdy sami nechtějí vnímat realitu politického světového vývoje. A tak ministerský eskalátor zahraničních problémů Lipavský, předčasně se těšící již letos na dovolenou na Krymu, si bude muset nějakou dobu ještě počkat. Případně využít nabídky, které se mu dostalo z ruské strany. K »Lipánkovu« humoru jen na dokreslení, podle jeho »asistentky« se máme podobným mediálním zprávám vyhýbat! A jen čas ukáže trvalost »jistoty« beztrestnosti nejen pro premiéra Fialu a ministryni války Černochovou.

Ať tak či tak, v  době, kdy dochází ke geopolitické změně světového uspořádaní ve prospěch dominantního postavení států uskupených v BRICS, čeká ČR minimálně deset let právně schválené koloniální podřízenosti, kdy se dobrovolně zbavíme posledních zbytků svrchovanosti a státní suverenity. Nehovoříc o ekonomické suverenitě, kterou jsme ztratili již dávno!

Miroslav Kavij

Související články

1 KOMENTÁŘ

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy