Home Názory Tak jo, pojďme na to, Dano-zlato…

Tak jo, pojďme na to, Dano-zlato…

»Chcimíři všech zemí, vyližte si prdel.« Fotografii trička s tímto nápisem a trapnou sovětsko-čínskou vlajkou v jedné, z tvůrčí dílny občanské iniciativy »DÁREK PRO PUTINA«, zveřejnila na svém twitterovém účtu Dana Drábová.

Prdel jsem nevytečkoval, neboť vytečkována není ani na tom trikotu. Nevím, proč černém, když průběžně první cyklisté jezdí vždy ve žlutém, nadto ta žlutá by se tu přece šikla. Asi nedostatek kreativity tvůrců.

K fotu připojila text: »Kdyby tu byl někdo mentálně nesmělý.« Snad kvůli té prdeli, nevím… Nemyslím si však, že by šlo o mentální nesmělost, spíše o mentální zaostalost.

Žádného Samuela Bognera jsem doteď neznal a neznám ho ani odteď, protože jsem o něm nikde nic podrobnějšího nenašel. Krom této jeho myšlenky: »Špatní lidé neexistují. Existují pouze zaostalí blbci, kteří na svět koukají jinak.«

Oba se na svět koukáme jinak, já i prďolka (ta ledva viditelná nad zemí a po setmění už vůbec ne), tudíž zaostalým blbcem mohu být i já i ona. Nebo vy, co koukáte jako já, a ona. Tak si v tom ukliďte, ať máte jasno.

»Prďolky všech zemí, vyližte si pr*el«. Vidíte, tady už pr*el tečkuji, poněvadž jsem autorem. Byv sice dezolátním chcimírem, ale zato slušňák…

Jan Čech

2 KOMENTÁŘE

  1. Drábová by měla být nejen zbavena místa šéfky Státního úřadu pro jadernou bezpečnost, ale hlavně by měla být zbavena svéprávnosti, aby si neublížila. Něco tak hloupého jako Drábová se jen tak nevidí.

  2. Dana Drábová v kterémsi nedávném pořadu Fokus Václava Moravce hýkala své sláva Ukrajině. Vedle Drábové seděl už skoroprezident Pavel a evidentně mu to pronacistické hýkání Drábové nevadilo.
    Drábová se považuje za odbornici na jadernou energetiku. Jejích dobrozdání se dovolávala ministryně války Černochová, když bohorovně v Otázkách Václava Moravce tvrdila, že použití taktických jaderných zbraní na Ukrajině nijak neohrozí Českou republiku, tedy tzn. že jaderné údery České republice nijak neublíží, že představují pro obyvatele ČR nulové riziko.
    Děsí mě, že lidé jako Černochová a Drábová rozhodují o mém životě; tyto dvě odbornice se hledaly, až se našly.

Comments are closed.