Home Názory Víkendová anketa – O dětech budoucnosti

Víkendová anketa – O dětech budoucnosti

Pavel Votruba

Poprvé přečtené »manželství všech se všemi« ve Sněmovně prošlo. Chcete-li… první dobytí kvóty této asistované antireprodukce obyvatelstva dopadlo úspěšně. Nenacházím důvod pro obavu, že by taktéž úspěšně nebylo přežvýkáno i ve čtení druhém. Myslím, že se kolem toho dělá zbytečný humbuk. Však to stejně dávno funguje, jen to nemá razítko.

Vtip je v tom, že vůbec nejde o ty nesmysly, které ono »všech se všemi« odůvodňují (např. vdovské a vdovecké důchody, rodičovská práva, adopce dětí…). Cílem globalistů je redukovat počet obyvatelstva na Zemi a tato neplodná manželství jsou jedním z efektivních prostředků, jež k dosažení onoho cíle povedou takříkajíc bez jediného výstřelu či vakcinačního vpichu.

Nicméně i tento teplý svazek se vehementně hlásí k výchově dětí. Otázka visí ve vzduchu: Kde je vezmou, sklouzne-li k těmto stejnopohlavním soužitím většina populace a přirozeně zplozených dětí se na trhu (vše za nás přece již od počátku 90. let minulého století řeší všemocný trh) jaksi nebude dostávat?

Jak by také mohly vypadat děti budoucnosti, coby nedílné součásti oficiálních stejnopohlavních manželských rodin?

1. Hliněné děti (jílové, černozemní, hnědozemní)

2. Dřevěné děti (smrkové, dubové, břízové, bukové, lípové – ty budou vlastenci…)

3. Omalovánkové děti (antistresové, 3D efektové, pop-up obrázkové)

4. Drátěné děti (napínavé, vázací, ostnaté, nerezové)

5. Betonové děti (lehké, běžné, těžké)

6. Plyšové děti (medvídci, opičky, lvíčci, sloni)

7. Polystyrénové děti (standardní, houževnaté, zpěnovatelné, vytlačované)

8. Železné děti (dusičnanové, síranové, uhličitanové)

9. Sádrokartonové děti (protipožární, podlahové, impregnované)

10. Kouřové děti (bílé, modré, šedé, černé)

Těch možností, jak všichni se všemi vytvoří manželskou rodinu s »novými« dětmi, jsou milióny. Já zmínil jen nepatrný zlomek z nich. Kapku v moři. Třeba si teď říkáte, ten Votruba se už musel úplně zbláznit. Nemám vám to za zlé. Nicméně na svoji obranu uvádím, že to opravdu nejsem já, kdo myslí a mluví z cesty. Už vidím tu vzorovou a vzornou rodinku budoucnosti, jak si hrdě vykračuje v duhovém průvodu (zlaté průvody prvomájové s Husákem a Štrougalem na letenské tribuně) s černozemním synkem a třeba lehce betonovou dcerkou.

Věřte, že možné je doslova a do písmene úplně všechno. Teď to výše napsané sice zní jako totální hovadina, ale stejně tak by totiž ještě před pár desítkami let znělo našim rodičům a (pra)prarodičům manželství pro všechny. Navlas stejně zvrhle. Možná ještě zvrhleji, než těch deset druhů nových dětí k adopci, které jsem pro vyniknutí oné zvrhlosti načrtl.

Vy ovšem máte tentokrát přísný zákaz účastnit se této ankety aktivně. Chraň vás ruka Páně jakýkoli tenhle druh dítěte budoucnosti zaškrtnout.

Zůstane vám čisté svědomí. A važte si toho, máte-li standardně zplozené děti nebo se k onomu standardnímu plození zrovna chystáte… Vy mladí, množte se, dokud je čas. Nic důležitějšího pro zachování budoucnosti normálního lidstva vykonat nemůžete.

Příjemný víkend, nejlépe pod peřinou…, vám přeje

Pavel Votruba

1 KOMENTÁŘ

  1. ❗️🇨🇿České ministerstvo vnitra zveřejnilo seznam rodově neutrálních jmen, který má zjednodušit zápis jmen do matrik u lidí, jejichž genderová identita není v souladu s biologickým pohlavím.

    Seznam vznikl na základě znaleckých posudků a odborných vyjádření. Jméno, které je v něm uvedené, zapíše matriční úřad do matriční knihy bez dalšího ověřování, uvedlo ministerstvo.

    Sledujte @neCT24 | 42TCen.cz

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here