Home Pel mel Věda a příroda Obrazem: Třešňové květy v jihovýchodní Číně v provincii Fu-ťien

Obrazem: Třešňové květy v jihovýchodní Číně v provincii Fu-ťien

Letecký snímek pořízený 17. února 2023 ukazuje scenérii třešňových květů v čajovém sadě ve městě Jung-fu ve městě Čchang-pching v jihovýchodní čínské provincii Fu-ťien. FOTO - Xinhua/Wei Peiquan

Kvetoucí třešňové květy ve městě Čchang-pching v jihovýchodní čínské provincii Fu-ťien jsou lákadlem pro mnoho návštěvníků. Vychutnejte si pohled na rozkvetlé třešně se zelenou čajovou plantáží jako kulisou.

Turisté sbírají čajové lístky v čajovém sadě ve městě Jung-fu ve městě Čchang-pching v jihovýchodní čínské provincii Fu-ťien, 17. února 2023.

Lidé si prohlížejí scenérii třešňových květů v čajovém sadě ve městě Jung-fu ve městě Čchang-pching v jihovýchodní čínské provincii Fu-ťien, 17. února 2023.

Letecký snímek pořízený 17. února 2023 ukazuje scenérii třešňových květů v čajovém sadě ve městě Jung-fu ve městě Čchang-pching v jihovýchodní čínské provincii Fu-ťien.

Fotografie ze 17. února 2023 ukazuje scenérii třešňových květů v čajovém sadě ve městě Jung-fu ve městě Čchang-pching v jihovýchodní čínské provincii Fu-ťien.

Letecký snímek pořízený 17. února 2023 ukazuje scenérii třešňových květů v čajovém sadě ve městě Jung-fu ve městě Čchang-pching v jihovýchodní čínské provincii Fu-ťien.

Turisté jedou vyhlídkovým vláčkem v čajovém sadě ve městě Jung-fu ve městě Čchang-pching v jihovýchodní čínské provincii Fu-ťien, 17. února 2023.

Turisté si dělají selfie v čajovém sadě ve městě Jung-fu ve městě Čchang-pching v jihovýchodní čínské provincii Fu-ťien, 17. února 2023.

(Xinhua)

FOTO – Xinhua/Wei Peiquan

1 KOMENTÁŘ

Comments are closed.