Home Domácí Volfová slaví narozeniny. Mezi gratulanty jsou i Konečná či Paroubek

Volfová slaví narozeniny. Mezi gratulanty jsou i Konečná či Paroubek

Jana Volfová, bývalá poslankyně a současná předsedkyně ČSSD (Česká suverenita sociální demokracie), dnes slaví narozeniny. Protože již nějaký ten pátek patří mezi významné osobnosti procesu sjednocování levice na tuzemské politické scéně, popřáli jí i představitelé dalších levicových stran a subjektů. Mezi gratulanty nechybí šéfka komunistů Kateřina Konečná či expremiér Jiří Paroubek. Ke gratulaci se po boku níže uvedených připojuje i redakce iportaL24.cz.

Nemohu se nepřipojit k celé řadě gratulantů a Janě přeji pevné zdraví, spoustu štěstí, pozitivní mysl a hodně sil k tomu, aby se ČSSD pod jejíma rukama dále rozvíjela. Co potřebuje opoziční scéna – a ta levicová zvláště – je schopnost spolupráce, což je doména Jany. S úctou Kateřina Konečná, europoslankyně a předsedkyně KSČM.

Chtěl bych popřát Janě Volfové vše nejlepší k jejím narozeninám a ještě mnoho energie zejména v těch nejbližších měsících při podpoře společné levicové kandidátky pro volby do Evropského parlamentu. A samozřejmě jí chci popřát hodně zdraví a štěstí. Jiří Paroubek, expremiér a předseda spolku Nespokojení z. s.

V první řadě přeji hlavně zdraví, štěstí a samozřejmě skvělou náladu. Budeme je potřebovat všichni (Janu i dobrou náladu) v našem boji za svobodu. A jak dnes již víme nejen my v DOMOVě, bez Jany Volfové to nepůjde. David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV.

Jménem České strany národně sociální přeji Janě Volfové k narozeniám hodně stěstí, zdraví a energie do dalších let! Michal Klusáček, předseda ČSNS.

Moje milá Janičko, ať Ti dnes svítí sluníčko, přeji Ti zdravíčko, štěstíčko, co nejvíce pohody, klidu a lásky. Jsem moc ráda, že jsi s námi a bojuješ za nás všechny. Michaela Teyrovská, místopředsedkyně strany DOMOV.

Jani, přeji Ti k Tvým dnešním narozeninám vše nejlepší a hlavně hodně zdraví. Jsi nejlepší kámoška, prima holka, skvělá politička, úžasná bojovnice. Radek Nováček, místopředseda strany DOMOV.

(red)

2 KOMENTÁŘE

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here