Home Názory Agent Pávek má nové notičky

Agent Pávek má nové notičky

»Čas hraje pro Rusko, na převahu Ukrajinců to nevypadá. Pavel mluví o jednání«. To je titulek ze zpráv.

Ne, skutečně si nemyslím, že by na to přišel agent Pávek sám. Jen dorazily nové notičky z USA. Ukrajina už holt netáhne, Američané nad ní zlomili hůl, a tak je třeba připravit všechny vlaječkáře na postupný přesun z pozice »Setrváme s vámi až do úplného vítězství« na pozici »Je třeba ukončit utrpení Ukrajiny a vyjednat mír«.

Když jsem tohle tvrdil já už před rokem a půl, tak jsem byl za největšího ruského švába a Putinova agenta v zemi. A teď už je zřejmé, že jsme měli celou dobu pravdu. Že to všechno byla jen šaráda pro lidi, aby nadšeně tleskali nikým nekontrolovanému transferu peněz do kapes zbrojařských a energetických koncernů a samozřejmě i největších bankovních domů, které na válce vždy luxusně vydělají.

Pletli jsme svetry, topili na 18 stupňů, nechali jsme si zdražit plyn na trojnásobek, zadlužili jsme se na 10 generací dopředu a okradli naše důchodce. A výsledek? Čistá nula. Tedy pokud nepočítám desetitisíce mrtvých lidí, zcela rozvrácenou Ukrajinu, která se z téhle katastrofy bude vzpamatovávat 50 let, a totálně ekonomicky vyčerpanou Evropu.

Ještě nikdy v historii nezískalo Rusko a Čína nad Evropou a USA tak obrovskou ekonomickou a vojenskou výhodu v tak krátkém čase. Gratuluji vám, soudruzi, opravdu se vám to povedlo.

Jindřich Rajchl, předseda PRO

4 KOMENTÁŘE

  1. A taková to byla láska. Včera Petra Rédová, předsedkyně Jihomoravské PRO a všichni členové krajské rady, členové okresních a místních organizací Jihomoravského kraje rezignovali na své funkce a vystoupili ze strany PRO. Paráda😁😁😁

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here