Home Názory Je to prostě zločin a oni jsou zločinci

Je to prostě zločin a oni jsou zločinci

Morning Consult je společnost zabývající se obchodním zpravodajstvím. Založena byla v roce 2014 a o pět let později byla společností Deloitte označena za jednu z nejrychleji rostoucích technologických společností v Severní Americe. V červnu 2021 byla oceněna na více než jednu miliardu dolarů. Specializuje se na technologii online průzkumů a své kanceláře má ve Washingtonu, D.C., New Yorku, Chicagu a San Franciscu.

Morning Consult poskytuje globální nástroje pro průzkum veřejného mínění, datové služby a zpravodajství organizacím v oblasti obchodu, marketingu, ekonomiky a politiky. Vlastní platforma společnosti pro sledování značek, Brand Intelligence, sleduje více než 3000 společností, produktů a jednotlivců ve 40 zemích tak, že každý den provádí průzkum mezi desítkami tisíc lidí ohledně každé sledované značky.

Tento »wikipedický« úvod volím proto, abyste věděli, s kým budete mít v následujících pár řádcích tu čest. Stručná řeč doprovázená výmluvným grafem půjde zejména o tom, jak nám oficiální média lžou, když dnes a denně předstírají, jaké oblibě, úctě a respektu se těší Vláda ČR, a jak nestydatě klamou zdejší obyvatelstvo sami vládní činitelé v čele s premiérem Fialou, tvrdíce, jak oni pro páchání svých (zlo)činů mají takřka všenárodní podporu, jak jejich protistátní konání většina lidí chápe, schvaluje ho a nadšeně mu dokonce napomáhá.

Jak to obvykle v případech takto monstrózních lží bývá, opak jest pravdou. Teď právě vchází do děje již zmiňovaný Morning Consult – se svým čerstvým výzkumem ohledně obliby čelních politiků ve dvaadvaceti sledovaných zemích. Není to stran této agentury první takto koncipovaný průzkum. I ty předešlé vypovídaly o tom, jak obrovskou kamufláž s námi česká média a čeští politici rozehráli a hrají.

Počínání premiéra Petra Fialy neschvaluje 67 % občanů, což ho řadí na samý chvost onoho žebříčku. Hůře ve vlastní zemi na tom je už jen jihokorejský prezident Yoon Seok-youl (70 % nedůvěry).

Počínání Fialy a spol. schvaluje pouhých 26 % občanů – 7 % dotázaných se nevyjádřilo. Možná radši… Když uvážíte, s jak slabým mandátem zatahuje Vláda ČR naši zemi do války, jak ji na úkor nevlastní, adoptované války ožebračuje, pak drzost takového konání se vymyká jakkoli běžně užívanému kritickému hodnocení. Je to prostě ZLOČIN a oni jsou ZLOČINCI.

Jan Čech

4 KOMENTÁŘE

  1. A víš ty brepto, že firma Deloitte působí i u nás a má u nás cca 1000 zaměstnanců (mezi nimi i můj syn)? Od tebe bych čekal, že ty budeš tuto a podobné americké firmy, které působí globálně po celém světě tepat a zpochybňovat jejich závěry. A hle, najednou, když se ti to hodí, tak jim dáš za pravdu.
    Abys ale těm závěrů rozuměl, tak ti vysvětlím, jak je to myšleno. 5 koalici jsem volil a i dnes bych ji zase volil. Přesto se spoustou jejich rozhodnutí nesouhlasím. Nesouhlasím především s tím, že daleko ostřeji nevystupuje proti vám proputinovským rohožkám a kolaborantům, zvyšuje strukturální deficit přílišným rozhazováním všem, kteří natáhnou ruku, nedává naopak více peněz do vzdělávání a to třeba i na úkor seniorů (sám senior jsem). Těch negativ by se našlo určitě ještě víc. Takže doufám, že jsi to pochopil. I já patřím k nespokojencům této vlády. Na rozdíl od tebe ale z úplně jiných pozic.

Comments are closed.