Home Názory Lhostejnost, naše vlastní. Ta nás zabíjí!

Lhostejnost, naše vlastní. Ta nás zabíjí!

»Měli bychom dodat více zbraní a já vám slibuji, že to budeme dále činit,« řekla v projevu před ukrajinskými poslanci Pekarová Adamová. A budeme a budeme a budeme a nikdo nás nezastaví a i kdyby všichni Češi, Moravané a Slezané chcípali hlady a umrzávali zimou, klidně se zadlužíme ještě víc, úplně nejvíc, a ty zbraně pro vás klidně skoupíme z celého světa, abyste ty prašivé Rusy mohli do jednoho postřílet – dodávám já, co zní mezi řádky, chcete-li v podtextu, oněch citovaných slov z nevymáchaných úst předsedkyně takřka již neexistující TOP 09. 

Ten výrok mě neudivuje, ona musí takto mluvit – proto byla v listopadu 2019 zvolena do čela TOP 09 namísto Tomáše Czernina a dva roky poté i do čela Sněmovny (kontinuálně) – to jednak, a jednak – když Bůh rozdával rozum, jistě nebyla přítomna, pletouc svetry.

Mě udivuje ta drzost, neslýchaná, s níž takto mluví s tak chatrnou podporou voličů, neb agenturní preferenční průzkumy hovoří jasnou řečí. Ve jméno koho vlastně?

Vyjela si teď s Vystrčílkem a dalšími senátními zbytečnostmi (Seitlová, Růžička, Žáček) do Kyjeva – hrdinka, hrdina, hrdinové. Tchajwanci. To taky. On Mach, ona Šebestová, jak je vidí lidová tvořivost (viz fotomontáž níže). Dvě karikatury. Dvě z mnoha tragédií české státnosti. 

»Jste hrdinové, jste lidé, kteří bojují nejen za sebe, ale i za ostatní,« řekl Ukrajincům Vystrčil. Jako symbolický dar předal šéfovi ukrajinského parlamentu Ruslanu Stefančukovi jednu z mimořádně výhřevných svíček, které vyrábějí Češi pro Ukrajince, kterým se nedostává světlo či teplo. Psychopat.

Honoré de Balzac napsal: »Lhostejnost je jako led na pólu, zabíjí všechno.« Český národ nezabíjí ani Pekarová, ani Vystrčil – nikdo z tohoto poříjnového komanda roku jedenadvacátého, ale LHOSTEJNOST. Občanská lhostejnost. 

Marie Krejčíková

3 KOMENTÁŘE

 1. Na Pekarové a Vystrčilovi v neprůstřelných vestách je vidět, že jsou posraní až za ušima, přestože v Kyjevě se nebojuje. To jsou naši stateční váleční štváči Pekarová a Vystrčil, za které si Ukrajinci pálí prsty ve válce, která není v náš prospěch a ani ve prospěch samotných Ukrajinců.

 2. 🤔Nejdůležitější věcí, kterou David Arachamija řekl, bylo veřejné přiznání skutečnosti, že Kyjev upustil od istanbulských jednání na příkaz britského premiéra Borise Johnsona.

  ☝️„Přijel do Kyjeva a řekl, že nechce nic podepisovat s Rusy. ,Pojďme prostě bojovat’“. Zajímavá je zejména formulace: „Boris přijel a řekl, že nechce nic podepisovat“.

  Z toho plyne, že rozhoduje nikoli Ukrajina, ale Anglosasové. To oni bojují s Ruskem pomocí ukrajinské „potravy pro děla“ a rozhodují, zda nějaká dohoda bude podepsaná nebo ne.

  Lze to také považovat za nepřímé veřejné přiznání, že Buča byla jen inscenací. Připomeňme, že na jaře 2022 světová média zdůvodňovala přerušení jednání událostmi v Buči. Psalo se, že Ukrajina „nemůže odpustit Rusku a bude bojovat až do posledního Ukrajince“. A pak se ukáže, že žádná Buča nebyla. Nepadla o tom ani zmínka.

  🤷‍♂️Prostě vše to bylo jen o tom, že přijel tehdejší britský premiér.

  Sledujte @neCT24  | 42TČen

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here