OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Nejtěžší volby v historii začínají!

Vracím se dnes k tygří středě z 30. listopadu 2022 (Babiš na hrad? Ach jo!) Poslední dny opět zahořel v našich srdcích oheň svobody trochu více. Důvodem jsou právě začínající prezidentské volby, které nenechají v klidu nikoho, kdo alespoň trochu touží po změně k lepšímu. Myslím, že nikdy jsme nebyli v podobně složité volební situaci jako právě nyní. Zkusme prosím na chvilku upřednostnit rozum před srdcem a přemýšlejme…

Hned na začátku se ohradím vůči všem, kteří uráží druhé za jejich názor. Vzpamatujte se! Tímto se chováte přesně tak, jak ONI chtějí. Nepřítel je PĚTIHLOUPOST a pokud se na tom shodneme, není důvod se arogantně či agresivně chovat k těm, kteří mají na volbu prezidenta jiný názor. A dovolte mi osobní otázku. Kolik z těch siláků napadajících druhé, jejichž síla je ukryta za klávesnicí, skutečně něco hlasitě a viditelně dělá pro změnu? Jednoduché počty ale vynechme a zapojme logické uvažování (pokud tedy nějaké máme). Chápu, že většina negativních názorů pramení ze strachu či obav o naši budoucnost, ale odsouzením druhých za jejich názor se v podstatě sami stáváme členy comedy bandu SPOLU, a to rozhodně nepotřebujeme.

Máme za sebou první debaty a čeká nás ještě ta poslední, ve které se střetnou tři nejsilnější kandidáti na prezidenta. Je nezpochybnitelným faktem, že systém neprosazuje spravedlivou volbu, ve které budou mít všichni kandidáti stejné podmínky. Volba prezidenta je volbou známé osoby, a je tedy důležité si uvědomit, že pokud jste někoho neznali před rokem či ještě dříve, zapomeňte na zázrak, který vám někdo před pár měsíci populisticky nabídl s cílem z toho něco vytěžit. A mohou nabízet čísla z debat, ve kterých se potkali ti méně známí, ale stejně nedostane nikdo mimo třech favoritů více než 5 %! Bublina lidí, kteří se posledních pár let snaží vzdorovat systému, nemá takový dosah, jak se někteří naivně domnívají, to jsme mohli vidět v uplynulých parlamentních či komunálních volbách. Představa lidí, že se najednou národ zvedne a podpoří někoho, koho vůbec nezná, je mylná.

Systém nám vnucuje Pavla a Nerudovou. Dvě připravované globalistické loutky, které fialovým pomohou upevnit si své mocenské posty a bez překážek pak naplňovat bruselské příkazy. A jediným, kdo je schopen se těmto »totalitním klenotům« postavit, je Babiš. Člověk, kterého mnozí nenávidí za období covidových restrikcí. No jo, ale opět připomínám, nebo se ptám, kolik je to »mnozí?« Sám jsem si zažil své a nebudu s nikým polemizovat o tom, co bylo. JÁ TAM BYL! A vím, že nikdo nikdy nezískal nic tím, že chtěl všechno a hned. Nejdříve musíme zastavit či zpomalit likvidační šílenství prováděné PĚTIHLOUPOSTÍ. A to nedokáže kandidát SPD, který nebyl až dosud nijak výrazný v boji za naše práva a svobody.

A zatímco se hádáme kvůli nereálnému zázraku, utíkají nám důležité detaily, které bychom neměli přehlížet. Tak třeba připravovaný DRŽHUBNÝ ZÁKON, kterým bude vláda umlčovat svobodné názory. A poslední otázky Václava Moravce (8. 1. 2023), ve kterých kachna Válek sdělila, že připravují benefity pro očkované, také jasně napověděly, kterým směrem se budeme po zvolení Pávka či krasavice ubírat. Sice byla řeč o chřipce, ale všichni víme, že plány jsou, a oni se jich jen tak nevzdají. A co SPD, která je u zdroje informací? Sdělila už lidem, co bude dělat, až začnou projednávat zákon, kterým nám zakážou mluvit? Budou obstruovat nebo svolají demonstraci? Budou za nás bojovat? Já nic takového neslyšel. A OVM, kde probíhala debata za účasti paní Maříkové (SPD)? Čekal jsem tvrdý postoj SPD proti kachnou představovanému zvýhodňování očkovaných a? NIC. Je naprosto klidná připomínka, že finance na benefity budou chybět jinde. Válek sdělil, že očkovaní by mohli například mít hrazené lázeňské pobyty??? To se určitě státu vyplatí a bezesporu na to máme dost volných finančních prostředků. Takhle hloupá návnada moc lidí nenachytá. A od SPD slyšíme jen Bašta, Bašta, Bašta!

A Babiš? Zaznělo mnoho proti, tak si zkusme říci i pro. Je nenáviděn PĚTIHLOUPOSTÍ, která dělá, co může, aby ho zničila. Proč? Protože je schopen se jim postavit. Je schopen (alespoň částečně) jít Orbánovskou cestou. Nebude stoprocentně spolehlivým otrokem EU. Je to obchodník, který se bude bavit s každým, s kým to pro něj bude výhodné (a tak možná i pro nás). A zajímalo by mě, jestli si nechá zničit byznys s masem při současném likvidování drůbeže díky viru, kterému už také nikdo nevěří. Má kontakty na všechny velké hráče v politice po celém světě a nebude se teprve seznamovat s tím, jak to v takovém světě chodí. A opravdu ho nebaví recepce a hostiny, těch už si užil tolik, že ho jen nudí.

Co bude, pokud bude prezidentem Pavel či Nerudová, je jisté. Válka, očkování, diktatura EU, vyvlastňování, bída, hlad, výpadky léků, atd. Cokoli z toho za Babiše je možné, ale ne jisté…(Možná je to pro někoho málo, ale je to dnes jediná naděje. Bez ní budeme za pět let jen otroky a možná protektorát.)

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

Související články

1 KOMENTÁŘ

  1. Bašta představuje menší zlo. Sice mi silně vadí např. jeho disidentská minulost, ale co se dá dělat.

    Ta protežovaná trojice Oligarcha, Generál, Slepice, se od sebe nijak neliší. Všichni stejně “proatlantičtí”, prováleční. Kolaborace s oligarchou významnou měrou přispěla k likvidaci levice v ČR. Je čas s tím přestat.

    Dostali jsme se do situace (díky, Vojto) běžné na Západě, kdy se “volí” mezi Bushem a Clintonem, Majorem a Blairem, Kohlem a Schröderem, kde ti “levicovější” jsou nezřídka ještě horší, než ti otevřeně pravicoví. Tuhle hru hrát odmítám.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy