Home Názory Rakušanova plakátovací kampaň – vrchol arogance a zneužití moci

Rakušanova plakátovací kampaň – vrchol arogance a zneužití moci

Jeden malér vlády za druhým, dozimetr vyšuměl, stejně jako nespočet afér vládních stran přibývajících každým dnem, a Rakušan je opět v akci! Tentokrát »rozjíždí« vládní agitku, alias plakátovací kampaň za 40 melounů, trvající až do voleb. V této souvislosti neuškodí trocha ironie. Zaznamenal někdo z občanů, že by se v mediích objevila kratičká zpráva, kterak ministr vnitra uhradil své soukromé vyvěšení Putina ve vaku na mrtvoly na budově ministerstva?

Likvidátor České pošty Rakušan v době, kdy sám tvrdí, že »stát nemá peníze«, bude nyní vyhazovat (či dohazovat kamarádům?) dalších 40 milionů korun z kapes daňových poplatníků za chvalozpěvy a propagaci vlády způsobem »Na plakátu (letáku…) nápis hlásá, Rakušan (Fiala…) je naše spása!«

Další »pětidemoliční« akce přichází v době, kdy vládě »rozhodně« důvěřují pouhá dvě procenta lidí! Na současné vysvětlování neexistujících vládních úspěchů není potřeba žádných plakátů za miliony korun. Dostatečný efekt by udělaly krabičky se sirkami. A brání snad něco tomu, aby ministři současné demoliční vládní čety, v době, kdy úsporný režim je pro běžné Čechy, ale vládní šlechta chrochtá blahobytem od rána do večera, přišli na Václavské náměstí lidem (dle vládní pětikolky dezolátům) vysvětlit ty své skvělé úspěchy?

Nyní bez politické korektnosti a trochu vážněji. Zdá se, že pan učitel Rakušan se ze svého úřadu pomátl již úplně. Namísto řešení problémů spojených nejen s uprchlickou krizí (a s ní spojenou kriminalitou) své úsilí zaměřuje na zavádění cenzury, pronásledování těch, kteří mají nesprávný, tedy nevládní názor apod.

Při troše pragmatismu by nebylo od věci počkat na blížící se parlamentní volby na Slovensku. Poté, kdy předčasně »rezignovala« americká prezidentka z Pezinoku Čaputová, kdy se čeká politické zemětřesení na tamní politické scéně, by snad Fiala, populární vydáváním svých signálů, zachytil signál možného konce této asociální vlády.

Na závěr, pane Rakušane (Fialo, Černochová… čtenář ať si laskavě doplní jméno svého oblíbeného ministra) malá poznámka. Podle známého přísloví »Dobré zboží se chválí samo, šmejd potřebuje reklamu« to vypadá, že k vytvoření pozitivního »obrazu« členů vlády bude potřeba nikoliv 40 milionů, ale mnohonásobně více. A ani tak by výsledek v tomto případě nebyl trochu jistý!

V době, kdy se naši občané stali otroky ve vlastní zemi, známý to výrok z doby převratu u nás, kdy finance státu jsou v totálním rozvratu, kdy se vláda neštítila ožebračit naše seniory, aby měla více peněz na předražený nepotřebný nákup amerických stíhaček a na všestrannou podporu Ukrajiny, se zdá, že nový slogan typu »Vládní úspěchy, kterým musíte věřit« moc nezabere! Dostatečným ponaučením budiž slogan ten předvolební: »Změna, které můžete věřit«!

Miroslav Kavij

10 KOMENTÁŘE

 1. ❗️😡 Zelenskyj spolu s celým kanadským parlamentem tleskali vestoje ukrajinskému veteránovi 98letému Jaroslavu Hunkovi. Ten byl příslušníkem první ukrajinské divize SS Galicie.

  Zelenskyj během své návštěvy Kanady řečnil v parlamentu, nesměl chybět také projev premiéra Trudeaua.

  Poté vystoupil s projevem předseda kanadského parlamentu.

  Ten řekl: „Máme tu dnes v parlamentu skupinu ukrajino-kanaďanů, a mezi nimi i veterána druhé světové války, který tehdy bojoval za ukrajinskou nezávislost proti Rusku a dodnes podporuje ukrajinské jednotky, i když je mu už 98 let. Jeho jméno je Jaroslav Hunka. Je to ukrajinský hrdina, kanadský hrdina a my mu děkujeme za jeho službu“.

  To, že Rusko, které bylo v době SSSR ve druhé světové válce spojencem Kanady, nikoho netrápilo.

  Na to, že Hunka působil SS Galicie, dobrovolnické jednotce působící ve strukturách fašistického Německa, upozornil akademik Ivan Katchanovski.

  Sledujte @neCT24 | 42TČen

 2. Mirku, já se vám divím, že zůstáváte v zemi, kde se na rozdíl od ostatních cítíte být otrokem. Být vámi šel bych za lepším do vámi zaslíbených zemí, kde slunce vychází a nezapadá.
  I my jsme se cítili za minulého režimu otroky. Bohužel naši otrokáři nám nedovolovali odejít do nám zaslíbeného kapitalismu. Stříleli na nás na hranicích a pokud přeci jen někdo unikl, byl odsouzen do žaláře, byl mu zabaven majetek a odebráno občanství. Toho vy se bát nemusíte. Takže vzhůru ke světlým zítřkům. Nemáte co ztratit. A pozdravujte.

  • Střelený Brázda opět v antikomunistické akci. Střelený na hranicích ČSSR.
   Dnes v banánové ČR se Brázda střílí sám, a vždycky do vlastního kolene.
   Brázda, ale hlavně že je dost banánů v ČR.
   BANÁNY – PILÍŘ POLISTOPADOVÉ DEMOKRACIE V ČR

  • Karle Milane Kateřino Vladimíre, co takhle komentovat něco k článku? Ale to by chtělo pochopit, o čem je, nebo aspoň si ho přečíst celý – ne tradičně poslední odstavec 🙂

  • Lepší bude svou vlast osvobodit, než opustit.

   Přes zelenou hranici se mimo EU pořád nesmí chodit. Kdo by se takto pokusil např. proniknout do Ruské federace, pravděpodobně ji taky koupí od „vlastních“.

   Na druhou stranu, pokud se chtěl někdo vystěhovat z ČSSR, určitě existovaly i legální možnosti…

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here