Home Názory Co nastane, až budoucnost vystaví účet?

Co nastane, až budoucnost vystaví účet?

»Peníze na zabíjení Rusů jsou pro Američany těmi nejlépe utracenými.« Kdybych tato slova neslyšel (neviděl) na vlastní uši (oči), neuvěřil bych, že takto lze beztrestně a nahlas projevovat genocidní sklony. Lze. Autorem tohoto výroku je republikánský senátor Spojených států Lindsey Graham při nedávné oficiální návštěvě Kyjeva, resp. během rozhovoru s prezidentem Zelenským (zde).

»Není proto divu, že šéf vyšetřovacího výboru Ruské federace, Alexander Bastrykin, nařídil zahájit trestní řízení kvůli rusofóbním prohlášením amerického senátora Lindseyho Grahama. Je to další potvrzení toho, že peníze poskytované z USA Ukrajině nejsou primárně motivovány snahou o pomoc Ukrajině, ale jde o snahu zabíjet Rusy prostřednictvím Američany financované Ukrajiny. Z právního hlediska tak již nejde o finanční pomoc nezúčastněné země, ale o přímé zapojení USA do zabíjení ruských vojáků a obecně Rusů,« konstatuje k tématu aeronet.news.

Pro budoucnost České republiky je krajně devastující a historicky ostudné, že se této genocidy ruského lidu rovněž účastní. Dokonce jako jedna z vůbec nejaktivnějších zemí. Bohužel, jsem přesvědčen a omyl vylučuji, že takzvaní »lidé« typu Černochové, Lipavského, Fialy, Rakušana, Vystrčila, Pekarové, Haška, Holubové, Čtvrtníčka, Dejdara, Svěráka a mnoha a mnoha dalších, uvažují stejně jako citovaný americký senátor.

Nikoli ze strachu, ale spíše z dosud nenastalé vhodné příležitosti se nahlas neprojevili stejně jako Graham. Na druhou stranu… my ale nevíme, co všechno byl schopen třeba Fiala říct Zelenskému mezi čtyřma očima, když se spolu asi potkali. Možná bychom se nestačili divit a uvedený senátorův výrok proti tomu označili za slabý odvar.

Dvacet šest miliónů mrtvých z druhé světové války je jim málo. Chtějí další, protože ani těch 26 miliónů Rusko nezlomilo. A nezlomí ho ani ti Grahamovi. To je jediná jistota dnešního z*urveného světa (omlouvám se za drsnější výraz, ale výstižnější neznám). Že Rusko je neporazitelné. Že je úplně jedno, co říká nějaký Graham nebo zda nějaká podřadná hérečka, byvši nadšená z nového protiruského pana prezidenta, div nevypadne z okna hradní komnaty, jen aby to nadšení dala veřejně na odiv.

Vy, senátore – vy, hérečko – vy, nikdo další, totiž nesaháte po paty ani tomu nejposlednějšímu Rusovi, žijícímu v zemljance kdesi za Uralem.

Účet za projevovanou radost z každého mrtvého Rusa vám vystaví budoucnost. Věřte mi, že i kdybyste ten účet měli čím zaplatit, nebude vám to nic platné. Penězi se dá platit to zabíjení, ale nelze si jimi koupit nevinu. Vy vinni jste. Všichni. Senátoři i hérečky. Co potom s vámi? Nechtěl bych být oděn ve vaší kůži. Opravdu ne.

Jan Čech

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here