Pavel Votruba

Mi volal Bibi, že se prej do Strakovky nemůže dozvonit a že když brněnský odchovanec, kaBrňák Péťa, byl u něho a předčítal mu z písma, které mu lóžoví bratři v zástěře pro tento účel zkomponovali, že tohle, co je psaný na tom letáku níž, Bibi nevěděl, a že by za to chtěl profesorovi moc srdečně a srdečně moc, mocinky poděkovat. Jestli bychom to přes redakci nemohli vyřídit.

Zdroj: Petr Fiala, Facebook, 27. 10. 2023, 15:22

Sbírám už roky nejrůzněší politické idiotismy s důrazem na demokracii, svobodu a humanismus – rozuměj projevy chorých mozků. Shromáždil jsem jich tolik, že je pomalu nemám kám dávat, avšak pro tenhle si místo udělám, ba co více – místo čestné.

Ta bílá písmena, zakončena skromným a pokorným přiznáním, že »Děláme, co je třeba«, vyblinkal na Facebook před pár dny. Že teda jako on (hlavně) v té Evropské radě prosadil právo Izraele na obranu. Však si ten jeho status přečtěte, jak si tam honí triko.

Věřte, že Bibi Netanjahu by bez požehnání Evropské rady v čele s Fialou nechal Izrael napospas Hamásu a na obranu by nevydal zbraň ani jednomu izraelskému vojákovi.

Obranu proti Hamásu spustil Izrael teprve v momentě, kdy Fiala na Facebooku oznámil, že to prosadil… Celý početný Bibiho tým poradců určitě sledoval Fialův facebook, kdy se na něm to povolení k obraně objeví. Je fat tak blbej?

Lion Feuchtwanger napsal, že »primitiv vidí svého největšího nepřítele v rozumu«. Tady u toho zpod Špilberku si nejsem jistý ani tímhle, resp. tím největším nepřítelem v rozumu. Proboha, cožpak toto může napsat člověk při smyslech? Co se vůbec celá slavná Evropská komise se*e do Izraele? Copak Izrael je evropský stát? Ne, ne, ne… já musím skončit, na tohle fakt nemám…

Pavel Votruba

2 KOMENTÁŘE

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here