Home Názory Maňas z Černína, Vít-očko a mastný dred mezi svými…(?)

Maňas z Černína, Vít-očko a mastný dred mezi svými…(?)

Pavel Votruba

Americký spisovatel 20. století Dan Brown napsal: »Stal se z nás odštěpený, zvrácený druh, který se vydal na cestu sebezničení.« Výstižně se na dané téma vyjádřil také Sigmund Freud: »Společnou charakteristikou vší zvrácenosti lidstva se stalo opuštění reprodukce jako cíle.«

Lidstvo se nejen »sebezničuje« a hledá si jiné cíle než ten Freudův – ono na to přistoupilo dobrovolně v rámci globalistické redukce počtu obyvatelstva na planetě Zemi. Jednak samozřejmě válkami, do jejichž ohně taktéž dobrovolně přilévá oheň, jednak dobrovolným nastavením paže ke vpichu takřka smrtící vakcíny a jednak již zmíněným »opuštěním reprodukce jako cíle«.

O víkendu zasvinil pražské ulice duchový pochod hrdosti. Za přímé účasti ministra zahraničí Jana Lipavského, jenž svým nadřízeným vyslal jasný signál, že tradiční chov prasat byl v ČR plně nahrazen, ministra vnitra Víta Rakušana (Ukrajinci mu tu znásilňují naše ženy – úchylárny mu jsou však evidentně bližší, nemaje nic důležitějšího k řešení – pro jeho OČI, OČI VELKÉ OČI to musela být obzvláště pastva…) a ministra pro místní rozvoj Ivana Bartoše, jenž na místo státní správy asi digitalizuje čuňárny…

Žádné výrazně protesty se nekonaly, takže společnost je s akcemi tohoto typu srozuměna a bere je na vědomí jako součást novodobé kultury. Nechci tohle zvratků hodné představení dál komentovat – když zvracíte, také toho při tom moc nenamluvíte a nenapíšete…, jen bych rád položil jednu otázku, která při těchto akcích nezaznívá:

Zhruba kolika procenty byli ve dvanáctisrpnovém průvodu zastoupeni ti skuteční »poctiví« homosexuálové a lesby?

Nemám k dispozici absolutně žádné statistiky, z logiky věci si jen tipnu: Minimum, pokud vůbec nějací, poněvadž i jim se toto zajídá. A víte, v čem je potíž? Že právě skrze tyhle duhové magory se mezi lidmi vyvolává odpor až nenávist vůči těm »normálním« neheterosexuálům. Těm, kteří to takhle prostě mají – na rozdíl od těch HRDÝCH, od nichž to je buď jenom póza, nebo jsou psychicky vyšinutí.

Každý takový jev má vždycky nějaký skrytý cíl. Nic se neděje jen tak, samo sebou. Ano, protesty sice žádné nebyly, ale to ještě neznamená, že toto, jak jsem provokativně napsal výše, společnost bere na vědomí. Nebere a hnusí se jí to. Nicméně onu nevraživost a zhnusenost zpětně obrátí proti těm tradičním homosexuálům a lesbám. Také tohle, kromě té nereprodukce, je jedním z globálních cílů. Notabene za přítomnosti Maňase, Víta-očka a mastného dreda. Tohle onu nas*anost lidí ještě umocní na ikstou, ovšem jejich hněv obrátí jiným směrem. Bohužel.

Pavel Votruba

1 KOMENTÁŘ

  1. Perfektní článek.
    Ještě by mě zajímalo, kdo a co dalo právo Bartošovi mávat tam zhanobenou českou vlajkou? Kdo dal Bartošovi právo prznit státní symbol, za přítomnosti vedle stojícího ministra vnitra ČR Rakušana, který mával stejnou vlajkou?
    Tyto ostudné figury ve funkcích ministrů ČR nás reprezentují a dělají nám před světem ostudu.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here