Home Názory Víkendová anketa – Státní vyznamenání pro Heydricha či Krejčíře? Proč ne

Víkendová anketa – Státní vyznamenání pro Heydricha či Krejčíře? Proč ne

Pavel Votruba

České noviny – toliko web ČTK, mně řekly, že předseda Senátu Vystrčil kohosi ocenil medailemi. Pod komentářem byla reklama na pevnou erekci do 30 minut. Dokonce bez vedlejších účinků. Vážně, nedělám si legraci.

Já z toho ztvrdnul hned, ovšem… s vedlejšími účinky – bolesti a točení hlavy, halucinace, zle od žaludku, křeče v prstech pravé ruky… (to mi ty prsty dělají vždycky, když touží po pažbě), nadměrné pocení, pocity úzkosti a bezmoci střídající se s projevy nekontrolované agresivity atd.

Teda fakt nevím, proč byli takovou medailovou dekorací poctěni zakladatelé českého výrobce menstruačních kalhotek, ale budiž, konají-li poctivou práce. Ty gaťky mě nevadí, opravdové ženy jsou za ně rády – bicepsy mně trhají jiní Milošovi medailisté – třeba kněz-antikrist Halík či jakási influencerka Nikol Leitgeb. Škoda, že si Vystrčil nevzpomněl na žádného fyzicky pracujícího, jak bývalo zvykem za Husáka, snad i ti by se dnes ještě našli. Ale ono se je nechce hledat.

Brzy se možná dočkáme ještě větších hrůz. Skupina senátorů v čele s ex-ex-prezidentským kandidátem a jistě hradním kandidátem i budoucím, takto Hilšerem, apeluje na Pavla, aby k letošnímu 28. říjnu vyznamenal vrahy civilistů, bratry Mašíny.

V dnešní víkendové anketě vám představím desítku kandidátů (+1) na státní či podobné vyznamenání (některé z nich samozřejmě in memoriam), kteří jakkoli to dnes zní absurdně, mohli by v nepříliš vzdálené budoucnosti reálně připadat v úvahu. Hlavně v souvislosti s ukončením procesu kompletní nacifikace a ukrajinizace a afrikanizace a kriminalizace České republiky.

1. Reinhard Heydrich – in memoriam

za násilnou smrt, kterou tomuto opravdovému ruSSobijci přivodili hrdinní čeští vlastenci

2. Karl Hermann Frank – in memoriam

za odhodlání, s jakým se ujal vyhladit protinacisticky smýšlející část českého národu

3. Emanuel Moravec – in memoriam

za jeho převýchovu českých dětí ve funkci ministra školství a lidové osvěty protektorátní vlády

4. Stepan Bandera – in memoriam

za nekompromisní zúčtování s nepřáteli nacistické ideologie a přáteli Ruska, Sovětského svazu

5. Andrej Andrejevič Vlasov – in memoriam

za osvobození nejen Prahy ale celého protektorátního území – od slovenských hranic až po Plzeň

6. Jiří Straka (spartakiádní vrah)

za odpor vůči komunistickému režimu, který prezentoval zvlášť odvážným způsobem, když napadal, znásilňoval a zabíjel bezbranné ženy

7. Tereza Hlůšková

za nesmírnou statečnost a víru ve spravedlnost, za fyzické a psychické útrapy, kterým jako nevinná oběť, nevědouc nic o ničem, musela čelit v pákistánském vězení

8. Viktor Kožený

za to, že zřetelně a do posledního detailu ukázal hned v počátku 90. let minulého století vykulenému českému človíčkovi, jak správně se krade ve velkém

9. Radovan Krejčíř

za šíření dobrého jména České republiky a svých následovníků, novodobých českých zločinců a zlodějů, v jihoafrických věznicích

10. symbolicky Václav Havel – in memoriam

za to, že tohle všechno spustil hned po té, co si taky symbolicky, pozednářsku, nespustil kalhoty…

11. zvláštní ocenění – neznámý Ukrajinec

za to, jak se bez dojičky naučil efektivně a s vysokou užitkovostí dojit Českou republiku – rekordní slušovické krávy by bledly závistí

Že to nemám v hlavě v pořádku? Mám. Těch absurdit se dnes děje kolem nás tolik, že vyloučeno není absolutně vůbec nic. Ba naopak, myslím, že jsem se ještě mírnil, že se dočkáme mnohem absurdnějších hrůz.

Přemýšlejte o tom, jak vás vždycky prosím. A taky držte palce Slovákům – ti právě dnes hlasují i za nás. Já si k tomu otevřu lahev borovičky od přátel z Banské Bystrice a zakrojím pořádný flák uzeného špeku od kamaráda z Terchové. Když už nic jiného, ať se mám aspoň chvíli dobře. Vy se mějte taky.

Pavel Votruba

3 KOMENTÁŘE

 1. V případě některých Ukrajinců (i některých Cikánů atd.) platí, že hloupý kdo dává, hloupější kdo nebere.

  Sociální systém ovšem je zneužíván, ale jsou to jen drobky.

  Naše bohatství je v drtivé většině přerozdělováno zdola nahoru, od pracujících k vykořisťovatelům. Např. ke zbrojařským firmám.

  Neustálé poukazování na zneužívání sociálního systému má vrazit klín mezi jednotlivé skupiny vykořisťovaných a odvrátit pozornost od těch „elit“.

 2. Tady je jeden adept Ukrajinec na Pavlovu omluvu s pozváním na Hrad, jako si tehdy pozval Pavel tu malou ukrajinskou potvoru, co nadávala malým českým klukům:

  🇨🇿❗️ „Český zm*rdi!“ nadával opilý ukrajinský řidič policistům i kolemjdoucím, informuje Krimi Plzeň.

  V pátek podvečer zastavila hlídka městské policie černý automobil Volkswagen Passat, jehož řidič kličkoval a narážel do obrubníků. Poté, co policisté řidiče zastavili, se ukázalo, že se jedná o Ukrajince. Ten policistům tvrdil, že na Ukrajině je kapitán, z celé situace měl legraci a kolemjdoucí urážel a nadával jim do českých zmrdů, nesmělo chybět ani nacionalistické heslo „Sláva Ukrajině“.

  Sledujte @neCT24 | 42TČen

 3. Tady je jeden adept Ukrajinec na Pavlovu omluvu s pozváním na Hrad, jako si tehdy pozval Pavel tu malou ukrajinskou potvoru, co nadávala malým českým klukům:

  🇨🇿❗️ „Český zmrdi!“ nadával opilý ukrajinský řidič policistům i kolemjdoucím, informuje Krimi Plzeň.

  V pátek podvečer zastavila hlídka městské policie černý automobil Volkswagen Passat, jehož řidič kličkoval a narážel do obrubníků. Poté, co policisté řidiče zastavili, se ukázalo, že se jedná o Ukrajince. Ten policistům tvrdil, že na Ukrajině je kapitán, z celé situace měl legraci a kolemjdoucí urážel a nadával jim do českých zmrdů, nesmělo chybět ani nacionalistické heslo „Sláva Ukrajině“.

  Sledujte @neCT24 | 42TČen

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here