Home Pel mel Kultura Na střeše auta zapomínám svačinu, přiznala Gabriela Soukalová

Na střeše auta zapomínám svačinu, přiznala Gabriela Soukalová

Partner bývalé biatlonistky Gabriely Soukalové rozesmál vítězku projektu Anděl mezi zdravotníky Janu Hladíkovou při předávání hlavní ceny, vozu Kia Ceed. Naložil neposednou dcerku do auta a odjel, přičemž zapomněl botičky na kapotě auta. Gabriela Soukalová to jen sledovala z okna showroomu Auto Opat.

»To se nám stává často. Já zase občas zapomínám na střeše auta svačinu. Pak ji najdu kousek od domu. Je to komické,« usmívala se Gabriela Soukalová, která jezdí nyní Kia Sportage už pár měsíců a je moc spokojená.

Soutěž Anděl mezi zdravotníky zaregistrovala Soukalová z článků v novinách, na přenos se nedívala. »Volný čas trávíme tak aktivně, že na televizi není moc času. A když jsou nějaké důležité závody, jdeme do restaurace kousek od nás, kde je velké plátno a fandíme spolu s ostatními. S dítětem a dvěma pracemi, moc času nemám,« uvedla Gabriela, která se už pět let věnuje svému nadačnímu fondu a také obsahu na sociálních sítích a komerčním partnerům. 

Jako sportovkyně zažila Soukalová péči lékařů a fyzioterapeutů. Také vítězka Jana Hladíková ve volném čase funguje jako masérka, tejpařka azdravotní dozor v hokejovém oddíle. »Jsem vděčná, že během sportovní kariéry jsem měla dostačující péči ve směru rehabilitace a regenerace. Já jsem schopná si zatejpovat některé svaly nebo jsem okoukala některé masérské grify, někdy jsem si poradila sama. Ale do nějakých větších akcí bych se nepouštěla,« uvedla Soukalová a vyslovila přání vítězce projektu Anděl mezi zdravotníky. »Ať si Jana auto užívá plnými doušky, ať je pro ni Kia prostředníkem ke krásným zážitkům a najede hodně kilometrů bez nehody a s úsměvem.«

Ředitel soutěže David Novotný a Richard Opat, majitel firmy Auto Opat, byli spokojení. »Předáním hlavní výhry jsme zakončili 4. ročník projektu Anděl mezi zdravotníky a začínám připravovat 5. ročník. Těším se na to,« uvedl Novotný. A Opat dodal: »Kia Ceed je dobré auto, živé, obratné a pro ženu je jako dělané. Modelové řady se neustále posunují, jsem zvědavý, jaké auto pro vítěze zvolíme příště. Na letošním finále jsem nebyl, ale příští rok se rád zúčastním.«

(mac)

FOTO – Herminapress

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here