FOTO - archiv Davida Tygra Ploce

Jednou z priorit každé vlády by měla být bezpečnost. Zajistit bezpečný život v míru a prosperitě svým občanům však pro současný spolek fialových komediantů není úkolem, který jim byl přidělen jejich západními pány. Totální chaos a úpadek naší země je jejich cílem. Pokud chce někdo válčit, stává se hrozbou pro vlastní národ…

Vědí vůbec »ti hodní« lidé, čeho se český národ obává? Jsou schopni si uvědomit, že díky jejich »úsilí« se již necítíme ve své zemi bezpečně? Kdy se naposledy prošli například po pražských ulicích? Kdy se zeptali nás, obyčejných lidí, jak se cítíme a čeho se obáváme? Odpověď známe, nezajímají je naše názory, oni jen plní úkoly.

A jak nám tedy pomohli k lepšímu bezpečnému životu? Pozvali k nám statisíce vysavačů našeho systému z Ukrajiny, aby zde byli na prvním místě. Další statisíce k nám pravděpodobně přicestovali neoficiálně, tedy bez razítka k povolení pobytu. Neexistuje žádný mechanismus, který by nám přesně vyčíslil jejich skutečný počet. Nechráníme si své hranice, a proto si k nám může přijet kdokoli a kdykoli.

Neúnosná situace z pohledu českých lidí však není dostačující a vláda na nás opět plivne podpisem povinné solidarity a budeme muset přijímat další desetitisíce nepřizpůsobivých migrantů, kteří s velikou pravděpodobností budou z velmi problematických oblastí. A máme zde další hrozbu islamizace slovanských zemí. Úkol fialové vlády však není starat se o bezpečnost, ale zničit vše, co funguje.

Bezpečně se necítí naši občané ani s další kampaní na pokračování – vakcinačního experimentu, který rozhodně nepřispěje k zdravému životu, stejně tak jako neschopnost vlády zajistit základní léky. A ptám se, zda se někdo cítí bezpečně po hloupém výroku válkychtivé Černochové o vystoupení z OSN, ke kterému jí vedla snaha OSN o humanitární mírové řešení krize na Blízkém východě.

Pojďme si to shrnout:

1. Stav = strach, nebezpečí, bída, válka, chaos, nenávist.

2. Příčina = fialová vláda, EU, NATO.

3. Řešení = volit levicové strany, spolky, hnutí, vystoupit z EU a NATO.

Nenechte se prosím opíjet lacinými frázemi o reformě EU, byl by to opravdu zázrak, kdyby se z totality stala svobodná fungující a pomáhající unie. Přesto je tam nutné zvolit schopné lidi, kteří budou stát proti všemu zlu, které se chystá, a budou velmi hlasití. Chceme-li žít v bezpečné zemi, tak proto musíme něco udělat…

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here