Home Názory Pohlavní zběhové, poslední naděje kyjevské junty?

Pohlavní zběhové, poslední naděje kyjevské junty?

Jestliže doteď ukrajinská armáda navzdory halasným proklamacím kolektivního Západu nevěděla, čí je a komu vlastně slouží (všem a všemu možnému, jen ne ukrajinskému národu), odteď je tohle (ne)vědění ještě zamotanější. Zamotal(a) ho dokonce samotný(á) Američan(ka) Sarah Aston-Curill, dnes Curillová. Jak se odborně říká – transgender člověk, u něhož pohlaví zapsané při narození není v souladu s tím aktuálním. V generálním štábu UA a na ministerstvu obrany musejí na něčem ujíždět všichni. Proč? Dozvíte se hned…

Curill už jako Curillová přijela do země diktátora Zelenského loni v březnu coby válečná zpravodajka. Později byla zraněna (aspoň tak zní mainstreamová verze), aby nakonec zapustila svůj všeobjímající americký kořen jakožto jedna z oficiálních mluvčích ukrajinské teritoriální obrany (jedná se o jakýsi sbor civilistů, trénujících pod odborným dohledem ministerstva obrany dobrovolné umírání na frontě…).

Pokud je tahle instalace pohlavních přeběhlíků cílená, musím objektivně přiznat, že ze všech těch zoufalých Zelenského pokusů z poslední doby se mi zrovna tento jeví strategicky nejvíce účelným.

Foto: TDF Media Studios

Když takovou fešandu uzří nepřítel, zahodí tank i s posádkou a dá se na zběsilý útěk. Mě se zmocnila panická hrůza při pouhém pohledu na internetovou fotografii. Spatřit exCurilla face to face – věřte, že si představit umím leccos, ale tohle ani ve snu.

Kyjevský režim se hroutí, Spojené státy od něho dávají ruce pryč, a tak spásu hledá všude možně.

Zajímavou informaci s odvoláním na britský deník Financial Times (zde) zveřejnil v tomto kontextu aeronet.news: »Ukrajina končí v roli americké výzbrojní priority! Bílý dům předloží Kongresu návrh, aby část zbrojního rozpočtu pro Ukrajinu byla přesměrována na vyzbrojení Taiwanu, kde situace dramaticky eskaluje a Čína prý chystá invazi! Prioritou pro americký Deep State je zadržení Číny, protože Rusko je až na druhém místě! V Kyjevě je z toho hotový poprask, mluví se o zradě! A jestli v Sahelu vypukne válka, USA odsunou Ukrajinu úplně!«

Taky se vám zdá, že Rusy mohou zastrašit už jenom Curillové?

Jan Čech

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here