Home Domácí Do Česka se o víkendu vrátí letní teploty, v neděli bude až 28...

Do Česka se o víkendu vrátí letní teploty, v neděli bude až 28 stupňů

ILUSTRAČNÍ FOTO - pixabay

O víkendu se do Česka vrátí letní teploty, v neděli může být až 28 stupňů. Přeháňky se vyskytnou jen ojediněle. Teplé počasí s teplotami mezi 21 a 26 stupni bude pokračovat i v příštím týdnu. Vyplývá to z předpovědi Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ).

Po středečních bouřkách a ochlazení se bude postupně oteplovat. »Následující dny nabídnou klidné počasí. Během dneška bude od severozápadu ubývat oblačnost a do konce týdne očekáváme převažující jasno až polojasno s minimální pravděpodobností přeháňky,« uvedli dnes na Facebooku meteorologové.

Od pátku až do konce týdne bude na obloze převážně jasno až polojasno, ráno se ojediněle vyskytnou mlhy. V pátek očekávají meteorologové chladné ráno, nejnižší noční teploty klesnou pod deset stupňů. Na Moravě a ve Slezsku může být tepleji, kolem 11 stupňů. Přes den bude mezi 20 a 24 stupni.

V sobotu se budou noční teploty pohybovat mezi 13 a devíti stupni, v neděli pak mezi 17 a 13 stupni. Sobotní denní teploty vystoupají na 23 až 27 stupňů, v neděli bude ještě o stupeň tepleji.

(čtk)

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here