Tohle je příběh o umlčované pravdě a masivně propagované lži

Film Mela Gibsona s Jimem Caviezelem v hlavní roli Sound of Freedom o únosech a obchodování s malými dětmi se stal v amerických kinech naprostým hitem a překonal v návštěvnosti i nového Indiana Jonese. Ovšem tím, že odhaluje pečlivě střežené tajemství o nechutných praktikách globálních elit, se stal trnem v oku většiny mainstreamových médií, které se jej snaží všemožně potlačovat a programově marginalizovat. A co je ještě horší, tak u nás se zatím nenašel distributor, který by tento kasovní trhák uvedl do českých kin.

Je naprosto jasné, že by na něm nikdo neprodělal – naopak zcela jistě by vygeneroval nemalý zisk – ovšem nikdo nemá odvahu si ony globální elity znepřátelit. A tak se opět bude náš český rybníček snažit toto skandální téma promlčet.

No a pak je tu ona glorifikovaná lež. Nositel Nobelovy ceny za fyziku John F. Clauser otevřeně prohlásil tzv. klimatickou krizi za kolosální lež propagovanou globálními elitami ve spojení s korporátními médii. Jinými slovy říká, že se jedná o naprosto vyfabulovaný podvod, který ročně vytáhne biliony dolarů z kapes obyčejných lidí a přesměruje je do kapes těch nejbohatších lidí na této planetě. A hádejte, kdo se do Clauserova tvrzení pustil jako první – samozřejmě ona mainstreamová média, která celou tuto lež programově živí.

A já se ptám – jak dlouho ze sebe ještě necháme dělat hlupáky? Jak dlouho ještě chceme žít ve světě, kde lež je pravdou a pravda lží?

Jediný, kdo má sílu to změnit, jsme my. A nikdo jiný to za nás opravdu neudělá.

Přitom stačí jediné – překonat naše pohodlí a uměle pěstovaný strach. Pevně věřím, že to společně již brzy dokážeme.

Jindřich Rajchl, předseda PRO

Související články

1 KOMENTÁŘ

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy