Home Pel mel Věda a příroda Umělá inteligence pomáhá lidem rezervovat si dokonalý itinerář výletu

Umělá inteligence pomáhá lidem rezervovat si dokonalý itinerář výletu

Guide to Europe, průvodce společnosti Travelshift ohlašuje průkopnický pokrok v plánování cest: Travis, AI plánovač cest poháněný generativní umělou inteligencí (AI), teď uživatelům nabízí optimalizované cestovní itineráře na základě zákaznických preferencí, blízkosti atrakcí, jedinečné směsi hodnotících údajů, otvíracích hodin a dalších kritických proměnných.

S využitím nejmodernějšího genetického AI algoritmu volí Travis nepřekonatelný výběr atrakcí a optimalizuje trasy, aby nabídl bezproblémový zážitek z cesty.

Komunikační program chatbot jde za hranice konvenčního plánování, když do balíčku seskupuje nejlepší služby přizpůsobené dle zákaznických preferencí a hodnocení. To uživatelům umožňuje vidět a rezervovat si celý výlet v jediném jednoduchém rezervačním procesu.

Dr. Helgi Helgason, vedoucí oboru umělé inteligence pro Guide to Europe a vizionář ohledně plánovače Travis, říká: »S potěšením představujeme chatbot, který způsobuje převrat v tom, jak lidé plánují své cesty. Travis umožňuje uživatelům interagovat a hledat perfektní výlet s užitím přirozeného jazyka. Dokonce ani nemusíte specifikovat destinaci; také můžete jen vložit své požadované zážitky ohledně počasí, regionu, nebo kultury. Travis může ušetřit čas a předcházet stresu tím, že umožní zákazníkům rychle a s důvěrou rezervovat dokonale plánované výlety.«

Helgi dodává: »Travis není prostě jen plánovač itinerářů; je to prvek měnící pravidla hry. S využitím masivního množství dat může pečlivě plánovat váš výlet způsobem, o kterém jsme přesvědčeni, že překonává lidské schopnosti jak precizností, tak rychlostí. Nejde jen o rezervaci výletu; jde o to udělat výlet dokonalým.«

Spuštěním této inovativní služby posiluje Guide to Europe své postavení na čele technologie cestování, když nabízí zcela nový rozměr v plánování výletu, ve vyhledání a v rezervaci dovolených v Evropě.

(mac)

FOTO – guidetoeurope.com a businesswire.com

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here