Gentleman ČR 2022 rozbrečel porotu i diváky!

Herec Jiří Krampol usedl do čela poroty na finále soutěže Gentleman & Žena ČR 2022 v Divadle Horní Počernice. Vystoupení vítěze mužské kategorie Jaroslava Zákouckého ho rozesmálo natolik, že smíchy brečel! A nejen on – slzy smíchu ronili i další porotci a také diváci z řad veřejnosti.

Na jevišti se postupně představilo 12 finalistek ve věku od 25 do 40 let a 12 finalistů, kteří museli splňovat pouze spodní věkovou hranici – 24 let. A co předvedli návštěvníkům a porotě, v níž kromě Jiřího Krampola seděli také herci Zdeněk Godla, Simona Prasková a Jan Komínek, vítěz mezinárodní soutěže Man of the year Dominik Chabr, pořadatel soutěže Muž roku David Novotný, režisér Tomáš Magnusek, astroložka a spisovatelka Olga Krumlovská, zpívající spisovatel a moderátor Richard Sacher či zpěvačka Marie Pojkarová?

Jednak se představili formou medailonku, který natočili v chorvatské Trpanji, Drveniku nebo v českých Dětenicích a jednak si připravili volnou disciplínu. A na závěr nechyběla promenáda v šatech a oblecích studia Chic.

O vítězích nejvíce rozhodla volná disciplína! Zatimco 34letá Anastasia Babyna, pražská manažerka v cestovním ruchu, zaujala milým tanečním vystoupením se svojí dcerou, 48letý designer z Mělníka, Jaroslav Zákoucký, všechny rozesmál tancem v klokaních botách! Kromě dalších cen si oba z Divadla Horní Počernice odnesli poukaz na individuální pobyt v New Yorku. Večer skvěle moderoval Petr Vojnar a výtěžek z akce putoval na konto Galerie Silných Srdcí, která finále soutěže Gentleman & Žena ČR 2022 pořádala se společností StockholmDream Production.

»Překvapil mě zejména celkový vítěz, poněvadž dříve takto výrazný nebyl. Byl spíše tišší a držel se stranou. Jeho výkon nás všechny velice příjemně šokoval,« řekla ředitelka soutěže Lucie Junková. »Stejně jako loni i letos se potvrdilo, že Gentleman roku musí být hlavně vtipný,« dodal Richard Sacher, který v průběhu večera zazpíval.

(mac)

FOTO – Jaroslav Hauer a Natalie Krumlovská

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy