Home Názory Pindíkem v gumě proti pumě

Pindíkem v gumě proti pumě

Pavel Votruba

Já s tím souhlasím. Souhlaste taky. Chránit bychom se měli. Je pořád lepší nenarodit se vůbec, než se nechat umřít hladem, zimou či vpichem.

Francouzský Macron to vyřešil. Ohlásil, že mladí galští kohouti od 18 do 25 let mají zdarma kondomy. Tleskám ve stoje, když se sám prezident angažuje v kondomech. A to ještě tamní ministerstvo zdravotnictví plánuje, že tuhle protipopulační aktivitu, maskovanou deklarovanými obavami z pohlavních chorob, daruje i kohoutkům mladším osmnácti let.

Máme tu inspiraci jako hrom pro naše ústavní činitele. Zeman sice už asi prezervativní kampaň nespustí, byť by to byla relevantní tečka za jeho politickou kariérou zejména po 24. únoru…, ale tak či tak to je téma pro hradního nástupce či tu hezkou a chytrou nástupkyni, a jednak by již nyní mohl Macrona následovat Válek. Že by tomu udělal dobrou kampaň, bratru, za nějakých 200 – 300 miliónů, a zemi utopil kondomy grátis.

Myslím, že v dnešní době neexistuje nic důležitějšího (pod Eifellovou věží určitě ne, a když to správně uchopíme, stane se z toho prioritní téma také u nás), než pindíky českých jinochů obléci do kondomů s malinovou či mangovou příchutí. Brávo, brávo.

Pojďme do toho. Nechme drahotu drahotou a bídu bídou a přemýšlejme, jak efektivně přesvědčit mladé domácí hřebečky, aby se k sexu odívali. Když Francie nemá nic vážnějšího k luštění (např. migranty), následujme ji. Třeba spolu s Halasovým Zpěvem úzkosti… Francie sladká…

nominativ

genitiv

dativ

akuzativ

vokativ

lokativ

a sedmý… prezervativ –

zní imperativ.

Vzkážeme ruské dumě:

»Smějeme se jaderné pumě,

chrání nás pindík v gumě.«

U tebe i u mě umně.

Pavel Votruba

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here